Praca

Masters jest dynamiczną, polską firmą specjalizującą się w dystrybucji komponentów elektronicznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz produkcji kontraktowej.

Cechują nas wysoka dbałość o rozwój pracowników, doskonały standing oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii.

Zespół Masters jest otwarty na osoby dynamiczne, odpowiedzialne, otwarte i innowacyjne, które podzielają nasze zainteresowania i pasję współczesnym rozwojem rynku elektronicznego.

Ze względu na międzynarodowy i specjalistyczny charakter naszej firmy zawsze oczekujemy od kandydatów, bez względu na stanowisko:

  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • podstawowej wiedzy i orientacji w zakresie elektroniki

Aktualnie poszukujemy:

Stanowisko: Monter elektroniki

Obowiązki:

  1. Lutowanie ręczne podzespołów elektronicznych
  2. Testowanie i uruchamianie urządzeń elektronicznych
  3. Montaż kompletacyjny

Wymagania

  1. Biegła umiejętność lutowania ręcznego
  2. Zdolności manualne
  3. Znajomość elementów elektronicznych (typy, wartości)
  4. Podstawowa znajomość zagadnień elektroniki
  5. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych oraz umiejętność uruchamiania i testowania urządzeń elektronicznych będzie dodatkowym atutem
  6. Precyzja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Jak zgłaszać aplikacje ?

  • Drogą pocztową na adres : Masters Spółka z o.o. ul. Objazdowa 5b, 83-010 Straszyn k. Gdańska – z informacją na kopercie o rodzaju stanowiska o jakie ubiega się aplikant

lub

  • pocztą elektroniczną na adres: cv@masters.com.pl wraz z podaniem rodzaju stanowiska w temacie wiadomości

lub

  • poprzez stronę www : rejestrując swoją aplikację w serwisie www.infopraca.pl (należy skorzystać z wyszukiwarki w celu odnalezienia aktualnych ofert zatrudnienia w Masters)

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest MASTERS Sp. z o.o. z siedzibą w Straszynie koło Gdańska.

Przesłanie korespondencji jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zasadami administrowania danymi osobowymi oraz akceptacji tych zapisów.

Bezpośredni link do warunków administrowania danymi osobowymi: Ochrona danych osobowych.