Komputery przemysłowe – rewolucja w świecie reklamy

 

Masters poszerzył ofertę o nowy dział produktów – komputery przemysłowe uznanych producentów do zastosowań w reklamie cyfrowej. Produkty te są idealnym rozwiązaniem służącym do zarządzania i wyświetlania obrazu i dźwięku w miejscach takich, jak sklepy, budynki użyteczności publicznej, szpitale, banki, pojazdy komunikacji publicznej oraz restauracje.

Poznaj nasze rozwiązania:

  • komputery przemysłowe OPS posiadają do trzech niezależnych wyjść wideo, wspierają rozdzielczości do 4K i są w pełni zgodne z standardem OPS i OPS+. W zależności od wymagań aplikacji, możemy dostarczyć rozwiązania wyposażone w procesory Intel Atom/ Intel Celeron / Intel Core / Intel Xeon
  • komputery jednopłytowe SBC znajdują zastosowanie w aplikacjach reklamy cyfrowej takich jak KIOSK, automaty do zdjęć, biletomaty, urządzenia informacyjne oraz tablice z reklamami montowane w sklepach, bankach, czy szpitalach.
  • komputery wbudowane (systemy embedded) – w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę komputerów wbudowanych, które można zastosować w aplikacjach związanych z reklamą i umieścić je w zróżnicowanych środowiskach (również tych najbardziej wymagających m.in. bezwentylatorowa praca od -40 C )

industroal_comp_dfi

Oferujemy rozwiązania dostosowane do większości aplikacji poprzez dostępność dużej ilości formatów (od PICO-ITX do ATX) , wydajności (od RISC i.MX6 przez Intel Atom do Intel Xeon), bogatą ilość IO w tym do 3 niezależnych wyjść wideo.

Masters jest oficjalnym dystrybutorem firmy DFI Ltd. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.