Akcesoria do technologii bezprzewodowej

akcesoria do technologii bezprzewodowej

akcesoria do technologii bezprzewodowej

Chilisin Electronics Corp. – firma założona w 1972 roku na Tajwanie. Przez lata Chilisin przekształcił się w globalną grupę dostarczającą kompleksowe komponenty pasywne. Chilisin stworzył ogólnoświatową sieć serwisową, która zapewnia wydajne i terminowe wsparcie techniczne dla wiodących światowych klientów w zakresie różnych nowych projektów. Utrzymanie samowystarczalności dzięki własnej technologii proszkowej i produkcja za pomocą zautomatyzowanego sprzętu umożliwiło firmie Chilisin zagwarantowanie krótkich terminów realizacji i szybkiej dostawy produktów i usług. Chilisin dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom kompleksowe zakupy we wszystkich zastosowaniach związanych z zasilaniem, RF i EMI.
Własna technologia proszkowa i rdzeniowa:

  • Technologia formowania (dławiki Ultra Power, cewka Mini Molding)
  • Technologia nawijania drutu (transformator LAN, ładowanie bezprzewodowe)
  • Technologia Thin Film (cewka indukcyjna Thin Film, cewka indukcyjna Hi-Q RF)
  • Technologia wielowarstwowa (komponenty LTCC RF, anteny)

Więcej informacji:

akcesoria do technologii bezprzewodowej

Unictron Technologies Corporation (UTC) jest wiodącym dostawcą anten, modułów antenowych i piezoelektrycznych elementów ceramicznych na Tajwanie. Dwie główne grupy produktów Unictron to anteny i moduły antenowe do komunikacji bezprzewodowej oraz elementy piezoceramiczne do urządzeń używanych na co dzień i do różnych zastosowań przemysłowych. Jej produkty są szeroko stosowane w różnych urządzeniach elektronicznych przez klientów o międzynarodowej renomie na całym świecie. Jako firma posiadająca certyfikaty ISO9001:2015 i ISO14001:2015, Unictron przestrzega również dyrektyw RoHS. Unictron to firma, której celem jest zadowolenie klienta poprzez kreatywne innowacje i ciągłe doskonalenie.
Linie produktów antenowych Unictron rozszerzyły się również o anteny do płytek drukowanych, elastyczne anteny do płytek drukowanych, anteny z wytłoczkami metalowymi, anteny z układem krosowym, aktywne anteny i moduły antenowe oraz różne anteny na zamówienie. Anteny chipowe firmy są szeroko stosowane we wszystkich urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, tablety, notebooki, urządzenia nawigacyjne, słuchawki/słuchawki itp.

akcesoria do technologii bezprzewodowej

KINSUN Industries Inc. została założona na Tajwanie w 1986 roku. Ma ponad 40 000 metrów kwadratowych powierzchni fabrycznej i ponad 600 pracowników. Firma jest profesjonalnym producentem komponentów elektronicznych, specjalizującym się w antenach, złączach wodoodpornych, RJ-Jack, złączach i częściach do tłoczenia. KINSUN nie tylko sprzedaje produkty, ale także zapewnia rozwiązania dla różnych obszarów, takich jak projektowanie oprzyrządowania, tłoczenie blach, itp. Kinsun posiada certyfikat ISO-9001: 2015, IATF-16949: 2016 (Relay Stamping Part) i ISO-14001:2015 i utrzymuje dobrze zorganizowany zespół do realizacji systemu zarządzania jakością. Kinsun stale dostarcza komponenty do wielu znanych firm, takich jak Cisco, Ericsson, Motorola, Siemens, Samsung.

Więcej informacji:

akcesoria do technologii bezprzewodowej

Evercom Communication Technology Co., Ltd. – producent anten (5G LTE, 4G LTE, GSM, GPS, 2.4GHz, 5.0GHz, VHF/UHF, DVB-T), akcesoriów i złącz. Evercom stworzył ponad 500 spersonalizowanych produktów i kontynuuje rozwój wraz z globalnymi trendami w technologii komunikacyjnej. Celem firmy jest oferowanie klientom w ponad 40 krajach na całym świecie produktów najwyższej jakości. Wszystkie produkty są „produkcjami w pełni dostosowanymi”, a zespoły Evercom proponują ulepszone i zoptymalizowane rozwiązania na podstawie wstępnych wymagań klienta. Evercom działa z klientami od etapu projektowania produktu i współpracuje w testach z renomowanym tajwańskim laboratorium IECEE, aż po masową produkcję.

akcesoria do technologii bezprzewodowej

NiceRF Wireless Technology Co., Ltd – jest firmą techniczną, która zajmuje się badaniem, rozwojem, produkcją i sprzedażą produktów IoT (internet rzeczy), w tym wielu rodzaju anten. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w projektowaniu produktów w zakresie RF i czujników, NiceRF zdobyła dobrą reputację wśród klientów. Firma zajmuje się też dostarczaniem modułów RF, modułów walkie talkie i zintegrowanych modułów czujników cyfrowych.

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.