Slider

Baterie dla aplikacji Internetu Rzeczy

Przez ostatnie 30 lat FANSO był jednym z głównych graczy w kręgu podstawowych baterii litowych. Firma produkuje pełną gamę rozmiarów baterii 3,6 V Li-SOCL2 zarówno spiralnych, jak i szpulowych 3,0 V Li-MnO2 do zasilania różnych urządzeń Internetu Rzeczy (IoT). FANSO stosuje zaawansowane techniki, aby wytwarzać najbardziej niezawodne baterie litowe. Technika uszczelniania szkła do metalu zapewnia, że baterie przez lata nie ulegają korozji eksploatacji, nawet w bardzo trudnym środowisku, a unikalny otwór bezpieczeństwa zaprojektowany dla ogniw spiralnych zapobiega rozproszeniu odpadów baterii w przypadku zewnętrznego zwarcia.

Uszczelnianie typu szkło-metal

W przypadku baterii FANSO zastosowano technologię uszczelniania typu szkło-metal, dzięki czemu baterie są hermetycznie uszczelnione przez cały okres użytkowania. Taki zabieg zapewnia odporność na korozję.

Zabezpieczenia przed zewnętrznym zwarciem

Konstrukcja otworu bezpieczeństwa na biegunie ujemnym akumulatora zapobiega rozpraszaniu się odpadów pochodzących z pojemnika baterii w przypadku wystąpienia zewnętrznego zwarcia.