Customizowane diody LED oraz LED z certyfikatami AECQ

Diody LED ze specjalnymi parametrami klienta „customize” oraz LED z certyfikatami AECQ

Ligitek Electronics jest tajwańskim producentem diod LED. Ligitek Electronics projektuje, rozwija i produkuje szeroką gamę komponentów optoelektronicznych do użytku w wielu różnych zastosowaniach. Zaangażowanie firmy w tej specjalistycznej dziedzinie zaowocowało znacznymi postępami technologicznymi i usprawnieniami procesów produkcyjnych, zapewniając wysoki poziom wsparcia dla klientów.

Z Ligitek współpracuje wiele międzynarodowych firm produkujących sprzęt AGD, m.in. Whirpool, Haier, Miele i Beko. Ponadto wybrane produkty Ligitek posiadają AECQ – międzynarodowy standard motoryzacyjny i montowane są m.in. w pojazdach Renault, Toyota, Volkswagen i General Motors.

LED-y Ligitek są używane przez:

Oprócz standardowych komponentów, firma Ligitek produkuje również komponenty customizowane, czyli zaprojektowanie zgodnie z wymaganiami klienta i na jego życzenie. Poprzez odpowiedni dobór chipu Ligitek może wyprodukować diody LED z żądanymi przez klienta binami jasności oraz koloru.

  

 

 

Diody LED znajdują zastosowanie w niemal każdej aplikacji, a jedną z najbardziej wymagających jest branża motoryzacyjna – komponenty firmy Ligitek uzyskują certyfikaty AECQ.

Warto również wspomnieć, że Ligitek nie tylko koncentruje się na rozwiązaniach spełniających wymagania klientów, ale także wspiera opcje ekonomiczne.

Zachęcamy do kontaktu

Zapraszamy do poznania oferty oraz do projektów indywidualnych. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, zapraszamy do kontaktu mailowego zakupy@masters.com.pl lub bezpośrednio z wybranym biurem obsługi klienta.