Elementy półprzewodnikowe

elementy pólprzewodnikowe

elementy pólprzewodnikowe

STMicroelectronics – jest jedną z największych na świecie firm produkujących półprzewodniki. Jej przychody w 2020 r. wyniosły 10,2 mld USD. STMicroelectronics zatrudnia 46 000 pracowników na całym świecie, z czego 8 100 zajmuje się badaniami i rozwojem oraz projektowaniem produktów. STMicroelectronics ma 100 000 klientów na całym świecie i 11 zakładów produkcyjnych. STMicroelectronics wytwarza produkty z zakresu:

 • Wzmacniacze i komparatory
 • Układy scalone audio
 • Urządzenia ADAS, analogowe i zasilające, informacyjno-rozrywkowe i telematyczne, mikrokontrolery dla branży automotive
 • Konwertery danych
 • Filtrowanie EMI i przetwarzanie sygnału
 • Interfejsy i transceivery
 • Pamięci
 • MEMS i czujniki
 • Mikrokontrolery i mikroprocesory
 • sterowniki do silników
 • NFC
 • Pozycjonowanie (postioning)
 • Power management
 • Urządzenia zabezpieczające
 • Tranzystory RF
 • Secure MCU
 • Urządzenia SiC
 • Połączenia bezprzewodowe

Produkty STMicroelectronics są częścią różnych urządzeń i aplikacji, m.in w motoryzacji, sprzęcie komunikacyjnym, komputerach i urządzeniach peryferyjnych, sieci Ethernet, w łączności, wbudowanych zabezpieczeniach, czujnikach, zastosowaniach przemysłowych, IoT (inteligentny dom, inteligentne miasto, inteligentne rzeczy, inteligentny przemysł) i elektronice osobistej (wearables, gry, VR itp.).

Więcej informacji:

elementy pólprzewodnikowe

PANJIT SemiConductor– firma została założona w 1986 roku. Jest producentem półprzewodników do aplikacji automotive, przemysłowych oraz zasilania. Posiada certyfikaty IATF-16949, ESD S20.20, ISO-9001, ISO-14001, OHSAS-18001. PANJIT posiada możliwości projektowania IDM, własne odlewnie wafli i najnowocześniejsze linie produkcyjne. PANJIT jest w stanie stale wprowadzać na rynek produkty niskoprofilowe i urządzenia o dokładnej mocy znamionowej, które są zgodne z potrzebami klienta. PANJIT posiada oddziały w Ameryce Północnej, Niemczech, Korei i Chinach, co pozwala zapewnić lepszą i szybką obsługę. W ofercie PANJIT można znaleźć:

 • MOSFET
 • Schottky
 • Urządzenia SiC
 • urządzenia zabezpieczające
 • Filtrowanie EMI i przetwarzanie sygnału
 • tranzystory bipolarne (bipolar junction transistors)
 • mostki diodowe

Więcej informacji:

elementy pólprzewodnikowe

Richtek Technology Corporation jest jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się analogowymi układami scalonymi (AC-DC, zarządzanie baterią, zarządzanie BLDC, sterowniki silników BLDC, zasilanie wyświetlaczy LCD i OLED, sterowniki LED, regulatory liniowe, rozwiązania zasilania pamięci, wzmacniacze OP, PMIC, czujniki, przełączniki, regulatory przełączania, rozwiązania USB typu C i PD). Założona w 1998 roku firma ma siedzibę na Tajwanie, a dodatkowe biura znajdują się w Azji, Stanach Zjednoczonych i Europie. Produkty Richtek znajdują zastosowanie w zasilaczach AC-DC, motoryzacji, bezszczotkowych sterownikach silników prądu stałego, urządzeniach przenośnych, telewizorach LCD, oświetleniu LED, IoT, przemyśle, płytach głównych, komunikacji sieciowej, sterownikach USB PD typu C, rozwiązaniach zasilania bezprzewodowego.

elementy pólprzewodnikowe

Unisonic Technologies Company Limited (UTC) została założona w 1990 roku i jest producentem zaawansowanych technologicznie urządzeń półprzewodnikowych i projektowania układów scalonych, a jej produkty obejmują głównie zarządzanie energią i układ scalony wzmacniacza mocy audio, uzupełniony o sterownik silnika, OP i TR. Komponenty te są wykorzystywane przede wszystkim na rynku produktów komputerowych, telekomunikacyjnych i konsumenckich i są sprzedawane w całej Azji, podczas gdy firma posiada również bezpośredni oddział w Korei Południowej, Tajlandii i Indiach.
Więcej informacji:

elementy pólprzewodnikowe

GOODRAM marka pamięci komputerowych produkowanych przez polską firmę Wilk Elektronik. Od 2003 roku logo GOODRAM sygnowane są pamięci przenośne i komputerowe dedykowane zarówno klientom indywidualnym, entuzjastom, jak również przeznaczone do zastosowań w aplikacjach przemysłowych oraz serwerach. Ponad 30-letnie doświadczenie rynkowe oraz produkcyjne, własne rozwiązania z zakresu inżynierii oraz R&D, jak również zaawansowane procedury kontroli jakością są gwarancją niezawodnych i innowacyjnych produktów polskiej marki. Pamięci GOODRAM dostępne są na całym świecie, otrzymując pozytywne oceny i rekomendacje zarówno konsumentów jak również ekspertów branży.

elementy pólprzewodnikowe

Alliance Memory – światowy producent tradycyjnych i nowych technologii pamięci, które są zamiennikami pinów do układów scalonych SRAM, DRAM i NOR FLASH firm Micron, Samsung, ISSI, Cypress, Nanya, Hynix i innych z siedzibą w USA. Portfolio produktów Alliance Memory obejmuje pełną gamę asynchronicznych pamięci SRAM 3,3 V i 5 V używanych z popularnymi procesorami sygnału cyfrowego (DSP) i mikrokontrolerami; i synchroniczne SRAM, energooszczędne SRAM, Pseudo SRAM, synchroniczne 3,3 V DRAM (SDR), mobilne DDR, 2,5 V pojedyncze (DDR1), 1,8 V podwójne (DDR2) i 1,5 V i 1,35 V potrójne (DDR3) 1,2 V synchroniczne pamięci DRAM o poczwórnej szybkości (DDR4), a także urządzenia 5V z równoległymi urządzeniami NOR Flash. Konkurencyjne ceny, szybka realizacja próbek i światowej klasy obsługa klienta sprawiły, że produkty Alliance Memory są odpowiednie dla rynków komunikacyjnych, komputerowych, wbudowanych, IoT, przemysłowych i konsumenckich.

elementy pólprzewodnikowe

AMIC Technology od 1985 roku opracowuje układy scalone pamięci. Firma wypuściła wiele pierwszych w branży produktów z pamięcią IC. AMIC oferuje swoim klientom jedną z największych ofert układów scalonych pamięci dostępnych w branży półprzewodników – kompletne rozwiązania od SRAM do NOR FLASH, od DRAM do FIFO, od (zero opóźnienia magistrali) SRAM do Mask-ROM i RF-ID TAG IC, aby spełnić wszystkie wymagania klientów. AMIC wykracza poza obszar Non-Memory w zakresie czujników światła, RFID, produktów IP, które od 2012 roku znacznie się rozwinęły i zyskały konkurencyjność.

elementy pólprzewodnikowe

Samsung Electronics – jedno z największych na świecie przedsiębiorstw branży elektronicznej. Centrala znajduje się w Korei Południowej. Firma ma oddziały w 58 krajach, a jej zyski w roku 2020 przekroczyły 200,6 miliarda USD. Samsung Semiconductors to dział korporacji Samsung specjalizujący się w wytwarzaniu DRAM (DDR, HBR, GDDR, LPDDE), SSD (PC SSD, Datacenter SSD, Enterprise SSD), eSTORAGE (UFS, eMMC), MCP (Multi Chip Package), rozwiązania zabezpieczające, etc. Produkty Samsung Electronics są stosowane w urządzeniach mobilnych, obsłudze i sieciach, PC, TV i grach, automotive.

elementy pólprzewodnikowe

Nanya Technology Corporation jest producentem dynamicznej pamięci o dostępie swobodnym (DRAM). Zaangażowanie Nanyi w badania i rozwój umożliwiło firmie zgromadzenie rozległej wiedzy na temat pamięci DRAM. DRAM to kluczowy element inteligentnego świata. W erze 5G i sztucznej inteligencji popyt będzie nadal rósł, ponieważ zastosowania DRAM będą się dalej dywersyfikować wraz z boomem różnych inteligentnych urządzeń. Skupienie się firmy Nanya na innowacjach zaowocowało pomyślnym opracowaniem technologii przetwarzania DRAM klasy 10 nm, która umożliwi kolejne trzy generacje rozwiązań DRAM, w tym produkty DDR5 i LPDDR5. Nanya zapewnia klientom kompletną linię produktów, aby sprostać rosnącym potrzebom ery 5G i inteligentnego świata.

elementy pólprzewodnikowe

Chiplus Semiconductor Corp. to wiodący technologicznie producent IC, który zajmuje się projektowaniem i rozwojem zielonych chipów – High Speed Super Low Power SRAM i sterowniki LED. W 2006 Chiplus rozszerzył linię produktów o nowy energooszczędny układ scalony – LED układy scalone sterowników. Firma z powodzeniem rozszerza technologię projektowania układów scalonych od produktu pamięci do produktu analogowego, opracowując i masową produkcję układów scalonych sterowników LED. Została założona w 2002 roku na Tajwanie. Produkty Chiplus zdobyły certyfikację i zaufanie znanych producentów przyrządów przemysłowych/konsumenckich w Japonii, UE, USA i Azji na Pacyfiku.

elementy pólprzewodnikowe

ASB Inc. z siedzibą w Korei Południowej prowadzi centrum projektowania obwodów MMIC i modułów RF oraz własną placówkę testową. ASB Inc. posiada centrum projektowe R&D do symulacji obwodów MMIC i modułów RF. Korzystając z samodzielnych możliwości projektowych opracowujemy MMIC, moduły RF typu SMD i podmoduły mikrofalowe do 30 GHz z przeznaczeniem na rynki komercyjne, takie jak DTV, DVB/DMB, CDMA, GSM, WCDMA, GPS, WLAN , CATV, WiBro/WiMAX i tak dalej. Firma jest właścicielem około 100 patentów związanych ze sprawdzoną na światowym poziomie technologią heterozłączowych tranzystorów bipolarnych (HBT) i konstrukcją MMIC, a także zatrudnia inżynierów zajmujących się projektowaniem obwodów. Firma korzysta głównie z technologii pHEMT SiGe HBT i BiCMOS, InGaP HBT i InGaAs Enhanced-mode pHEMT i będzie rozwijać się w analogowych i mieszanych układach scalonych, aby rzucić wyzwanie szybko rozwijającemu się rynkowi IT. Firma posiada certyfikaty ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

elementy pólprzewodnikowe

IC PLUS Corporation powstała w 1997 roku na Tajwanie. Z ponad 70 międzynarodowymi patentami, IC PLUS jest pionierem technologii sieciowych. IC PLUS oferuje gotowe rozwiązanie z liniami produktów, takimi jak transceiver 10/100/1000, przełącznik Ethernet 10/100/1000, konwerter mediów 10/100/1000 i Power over Ethernet. Koncentrując się na systemie przełączników Ethernet, chipsety IC PLUS są używane w szerokiej gamie aplikacji obejmujących zarówno rynek konsumencki, jak i przemysłowy. Ponad 20 lat doświadczenia w technologii sieciowej, IC PLUS posiada wiodący w swojej klasie dział badawczo-rozwojowy, który specjalizuje się w DSP, projektowaniu analogowym i cyfrowym, integracji SoC i szybkim trybie mieszanym.

elementy pólprzewodnikowe

MY-Semi Inc. – firma została założona w 2009 roku na Tajwanie i jest producentem diod LED o mieszanym sygnale specjalizującym się w aplikacjach optoelektronicznych i zarządzaniu energią. MY-Semi zapewnia: wysoce niezawodne linie produktów, ciągłe inwestycje w badania i rozwój produktów, pomoc projektową i dedykowane zarządzanie projektami, kompletne usługi wsparcia klienta, stabilność finansową i odpowiedzialność, niezrównaną wiedzę techniczną.

elementy pólprzewodnikowe

NVE Corporation jest liderem w praktycznej komercjalizacji spintroniki – nanotechnologii, która do pozyskiwania, przechowywania i przesyłania informacji opiera się na spinie elektronów, a nie na ładunku elektronowym. Firma produkuje wysokowydajne produkty spintroniczne, w tym czujniki i sprzęgacze, które służą do pozyskiwania i przesyłania danych. Produkty oferują mniejsze rozmiary, większą precyzję, większą prędkość i są bardziej wytrzymałe niż urządzenia konwencjonalne. Części NVE są popularne w zastosowaniach przemysłowych, naukowych i medycznych, a także w powstającym Przemysłowym Internecie Rzeczy. Firma NVE została założona w 1989 roku i ma siedzibę w Minneapolis w USA.

elementy pólprzewodnikowe

Luguang Electronic Technology CO., LTD. (LGESemi) została założona w 2002 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się projektowaniem, produkcją i sprzedażą dyskretnych półprzewodników. Dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu w inżynierii i produkcji, LGE oferuje pełną gamę diod TVS, diod Zenera, diod Schottky’ego, prostowników krzemowych i prostowników szybkiego odzyskiwania itp., które są eksportowane do ponad 50 krajów i szeroko stosowane w elektronice samochodowej, konsumenckiej urządzenia, inteligentna produkcja, bezpieczeństwo, przemysł i inne dziedziny. Produkty LGE są szeroko stosowane w urządzeniach elektronicznych w życiu codziennym i zastosowaniach przemysłowych, w tym w motoryzacji, inteligentnym domu, sprzęcie AGD, konsumenckim, oświetleniu, telekomunikacji i IT.

elementy pólprzewodnikowe

DC Components Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem zajmującym się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą pełnej gamy prostowników diodowych i mostkowych. Została założona w 1992 roku. DC Components Co., Ltd. zapewnia, że każdy produkt spełnia wysokie standardy jakości i spełnia wszystkie wymagania umowne, a w celu zagwarantowania odpowiedniego systemu kontroli jakości przez cały proces produkcji, poprzez wdrożenie ścisłego systemu kontroli jakości, zarządzana uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2000 w 1997 roku, prowadzenie wydajnej i systematycznej pracy z zaawansowanymi programami badawczo-rozwojowymi.

elementy pólprzewodnikowe

MEI SEMI jest jedną z profesjonalnych firm zajmujących się projektowaniem i produkcją prostowników diodowych w Stanach Zjednoczonych. Firma posiada wysokiej jakości zespół techniczny, a także własną fabrykę w Chinach. Linie produkcyjne obejmują diody osiowe, diody SMD itp. Produkty obejmują prostowniki samochodowe, diody szybkiego odzyskiwania, diodę Schottky’ego, półprzewodnikowe lampy wyładowcze, diodę tłumiącą stany przejściowe oraz diodę wysokiego napięcia. Firma przeszła certyfikat środowiskowy US UL i SGS ROHS i REACH. Firma MEI SEMI jest zaangażowana w dostarczanie klientom z różnych branż najlepszych komponentów półprzewodnikowych.

elementy pólprzewodnikowe

Sitronix Technology Corporation to tajwańska firma zajmująca się półprzewodnikami, która koncentruje się głównie na układach scalonych sterowników wyświetlacza (DDI) do telefonów komórkowych klasy podstawowej, wyświetlaczy przemysłowych i systemów samochodowych. Sitronix jest liderem na rynku telefonów z funkcją DDI o zasięgu globalnym obejmującym Afrykę, Amerykę Łacińską, Azję Południowo-Wschodnią i inne regiony. W ostatnich latach firma odnotowała również ogromny wzrost w branży smartfonów i czujników.

elementy pólprzewodnikowe

Apacer Technology Inc. to wiodący na świecie dostawca specjalizujący się w dyskach półprzewodnikowych (SSD), cyfrowych produktach konsumenckich i modułach pamięci. Firma Cmapny została założona w 1997 roku. Jej klientami są globalni dystrybutorzy, producenci sprzętu i sprzedawcy detaliczni. Firma oferuje wysokowydajne, niezawodne i wartościowe moduły pamięci oraz produkty pamięci flash dla rynku sterowania przemysłowego. Z myślą o konsumentach firma Apacer projektuje innowacyjne cyfrowe urządzenia pamięci masowej i urządzenia peryferyjne do codziennego użytku w nagrywaniu, przechowywaniu i udostępnianiu danych cyfrowych.

elementy pólprzewodnikowe

IK Semicon Co. Ltd. jest jedną z profesjonalnych firm półprzewodnikowych w Korei Południowej, która zajmuje się projektowaniem, produkcją, sprzedażą układów scalonych itp. w zakresie logiki standardowej i analogowych układów scalonych.

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.