Elementy zabezpieczajace

optoelektronika elektronika

elementy zabezpieczające elektronika

Conquer – firma powstała w 1977 roku i jest wiodącym projektantem i producentem bezpieczników w regionie Azji i Pacyfiku. Produkty Conquer obejmują projektowanie na zamówienie elementów zabezpieczających, sprzętu i maszyn dla klientów, które są stosowane w elektronice użytkowej, pojazdach elektrycznych, telekomunikacji, elektronarzędziach, oświetleniu i sprzęcie AGD. Conquer zajmuje pierwsze miejsce jako światowy dostawca bezpieczników miniaturowych oraz dostawca dla globalnej branży notebooków i trzecie miejsce jako dostawca w segmencie LCD. Główne grupy produktów:

  • Bezpieczniki do montażu powierzchniowego (chipowe LTCC i SMD)
  • Bezpieczniki przewlekane oraz szklane i ceramiczne (np. 5x20mm)
  • Bezpieczniki mocy
  • Bezpieczniki samochodowe
elementy zabezpieczające elektronika

Thinking Electronic Industrial Co., Ltd. oferuje szeroką gamę elementów zabezpieczających, w tym ochronę przed przepięciami i przegrzaniem. Portfolio produktów obejmuje termistory NTC i PTC, warystory, polimerowe termistory o dodatnim współczynniku temperaturowym (resetowalny bezpiecznik polimerowy PTC), czujniki temperatury i iskrowniki. THINKING posiada certyfikaty IATF 16949 i ISO 9001 i oferuje produkty zgodne z normami UL, VDE, TUV i CQC.

elementy zabezpieczające elektronika

Wayon Electronics Co., Ltd. – firma została założona w 1996 roku i jest jednym z głównych światowych dostawców rozwiązań zabezpieczających obwody elektroniczne. Główne produkty to PPTC, CPTC, bezpieczniki SMD, TVS, tyrystory i diody ESD do ochrony przeciwprzepięciowej, bezpieczniki termiczne do ochrony przed przegrzaniem i BMS, MOSFET, Protection IC, SCF. Produkty Wayon są stosowane w telekomunikacji, akumulatorach, sprzęcie IT, motoryzacji, małych silnikach i elektronice samochodowej, sprzęcie przemysłowym i elektronice użytkowej.

elementy zabezpieczające elektronika

Polytronics Technology Corp. – firma pomaga rozwiązać wszystkie nowoczesne elektroniczne potrzeby klientów w zakresie rozpraszania ciepła. Głównym produktem są materiały termoprzewodzące. Płytki przewodzące ciepło firmy Polytronics (TCB) to izolowane płytki z metalowym podłożem, które zapewniają wysoką przewodność cieplną, niezawodność i doskonałą odporność termiczną w porównaniu ze standardowymi płytkami drukowanymi (PCB). Inne produkty: bezpieczniki resetowalne PTC, bezpieczniki SMD, warystory, iskrowniki.

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.