O firmie

Masters Sp. z o. o. to jeden z największych w Polsce dystrybutorów komponentów elektronicznych. Posiadamy własne R&D, linie produkcyjne i centrum szkoleniowe. Klienci otrzymują pełne wsparcie projektowe.
Nasza historia rozpoczęła się w 1996 roku z chwilą otwarcia pierwszego oddziału w Gdańsku. Od tej pory nieustannie stawiamy na rozwój, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w branży elektronicznej. Łączymy kompleksową obsługę z najnowszymi technologiami i nastawieniem na potrzeby Klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb.


about-us
Obecnie Masters to 7 oddziałów ulokowanych na terenie Polski oraz Czech. Jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów elementów elektronicznych w kraju. Największą siłą są nasi pracownicy. Profesjonaliści pracujący z pasją i uważnością na potrzeby klienta. Zespół Masters składa się z ponad 100 osób i stale się powiększa.

Dlaczego Masters?

Od ponad 20 lat doradzamy naszym Klientom jak najbardziej efektywnie dobrać komponenty elektroniczne do Waszych aplikacji.

about-us

Dystrybucja i logistyka komponentów elektronicznych

Oferujemy bardzo szeroki wybór komponentów elektroniczych od elementów elektromechanicznych, przez kwarce, optoelektronikę i wyświetlacze, po technologię bezprzewodową. Dzielimy się z naszymi klientami wieloletnim doświadczeniem pomagając dobrać najbardziej efektywne komponenty do danej aplikacji. Organizujemy również kompleksową logistykę (współpracujemy bezpośrednio z międzynarodowymi producentami) oraz zapewniamy profesjonalny serwis.

about-us

Profesjonalne wsparcie techniczne

Nasi inżynierowie aplikacyjni każdego dnia pomagają klientom rozwiązywać bieżące kwestie związane z różnymi projektami. Realizujemy również pełny proces projektowy: od koncepcji poprzez projekty techniczne, prototypy, testowanie, produkcję próbną po wytwarzanie ostatecznej postaci produktu elektronicznego. Dbamy przy tym o optymalizację kosztów już na etapie projektowania.

about-us

R&D

Nasi Klienci otrzymują wsparcie projektowe podczas całego procesu projektowania i rozwoju urządzeń elektronicznych. Ponadto w ramach prac badawczych działu R&D prowadzimy wspólne projekty z instytutami badawczymi, software house’ami i firmami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Nasze działania obejmują rozwój unikalnych przedsięwzięć związanych z nowymi technologiami, które w znacznym stopniu przyspieszają prototypowanie i testowanie docelowych rozwiązań klientów.

about-us

Koordynacja produkcji kontraktowej

Oferujemy kompleksowe usługi montażu modułów elektronicznych z materiałów powierzonych i/lub własnych. Zapewniamy pełną obsługę od momentu złożenia zapytania, poprzez proces ofertowania, realizację zamówienia i obsługę gwarancyjną. Wieloletnie doświadczenie związane z dystrybucją i produkcją umożliwia nam szerokie wsparcie klientów w zakresie optymalizacji kosztów wykonania produktu zarówno pod kątem użytych materiałów, jak i procesu montażu. Dzięki takiemu podejściu nasi klienci otrzymują produkty optymalne kosztowo przy jednocześnie zachowanej jakości i terminowości wykonania.
Nasza oferta obejmuje oprócz samego montażu modułów elektroniki szeroki zakres usług dodatkowych związanych z testami, montażem mechanicznym, pakowaniem, nakładaniem powłok ochronnych oraz montażem prototypów. Zależy nam na budowaniu silnych relacji z naszymi klientami ponieważ wiemy, że sukces klienta jest również naszym sukcesem.

about-us

Centrum Transferu Technologii

Dzielimy się wiedzą na temat nowości w zakresie hardware’u i programowania poprzez prowadzenie centrum szkoleniowego dla inżynierów aplikacyjnych, konstruktorów i menadżerów. Organizujemy na terenie całej Polski praktyczne warsztaty stacjonarne (cykliczne lub na życzenie klienta). Oferujemy również warsztaty online i szkolenia za granicą. Współpracujemy z uczelniami technicznymi.

about-us

ISO 9001:2015 i inne certyfikaty

Od 2004 roku posiadamy Certyfikat ISO 9001:2015, od 2022 roku Certyfikat ISO45001:2018 w zakresie kompleksowego zaopatrzenia i podzespołów elektronicznych oraz produkcji urządzeń i instalacji elektronicznych wg specyfikacji klienta. Produkowane dla naszych klientów urządzenia podlegają również nadzorowi i okresowym audytom przez zagraniczne jednostki certyfikujące: Intertek, UL, Semko, CSA oraz spełniają wysokie standardy: medyczne ISO 13485, przemysłu kolejowego IRIS oraz przemysłu wydobywczego ISO-IEC 80079-34 dla pracy w atmosferze wybuchowej.

Politykę ZSZ naszej firmy można pobrać tutaj.

Masters od wielu lat należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

about-us

Oficjalny dystrybutor STMicroelectronics

Współpracę z firmą STMicroelectronics rozpoczęliśmy w 2003 roku. Nieprzerwanie od 2009 roku jesteśmy dystrybutorem nr 1 firmy STMicroelectronics na terenie Polski. Certyfikat „No. 1 distributor STMicroelectronics”.

about-us

Instalacje fotowoltaiczne

Jedną z naszych pasji są źródła energii odnawialnej, dlatego też stworzyliśmy markę SunCurrent. Oferujemy sprzedaż, montaż oraz serwis instalacji fotowoltaicznych. Posiadamy własne centrum badawczo-produkcyjne, dzięki czemu rozwijamy innowacyjne i niestandardowe rozwiązania takie, jak elektrownie przydomowe, stacje energetyczne, czy eko-ścieżki.