Indukcyjności i ferryty

indukcyjności elektronika

indukcyjności elektronika

Chilisin Electronics Corp. – firma założona w 1972 roku na Tajwanie. Przez lata Chilisin przekształcił się w globalną grupę dostarczającą kompleksowe komponenty pasywne. Chilisin stworzył ogólnoświatową sieć serwisową, która zapewnia wydajne i terminowe wsparcie techniczne dla wiodących światowych klientów w zakresie różnych nowych projektów. Utrzymanie samowystarczalności dzięki własnej technologii proszkowej i produkcja za pomocą zautomatyzowanego sprzętu umożliwiło firmie Chilisin zagwarantowanie krótkich terminów realizacji i szybkiej dostawy produktów i usług. Chilisin dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom kompleksowe zakupy we wszystkich zastosowaniach związanych z zasilaniem, RF i EMI.
Własna technologia proszkowa i rdzeniowa:

  • Technologia formowania (dławiki Ultra Power, cewka Mini Molding)
  • Technologia nawijania drutu (transformator LAN, ładowanie bezprzewodowe)
  • Technologia Thin Film (cewka indukcyjna Thin Film, cewka indukcyjna Hi-Q RF)
  • Technologia wielowarstwowa (komponenty LTCC RF, anteny)

Więcej informacji:

indukcyjności elektronika

Erocore – firma założona w 1997 roku w Tajpej z kilkoma zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w Chinach. Główne produkty Erocore to cewki indukcyjne SMD (do montażu powierzchniowego), dławiki i filtry trybu wspólnego, cewki nawinięta drutem, Multilayer Chip Bead, cewki torodowe, cewki promieniowe i osiowe, rdzenie ferrytowowe itp. Produkty Erocore są szeroko stosowane w wielu zastosowaniach elektrycznych, takich jak zasilacze (UPS, konwerter DC-DC, przełączający obwód zasilania), elektronika użytkowa (HDMI, USB, LED, LCD, dram, filtr EMI), aplikacje telekomunikacyjne (serwer, baza danych, Interfejs LAN, IEEE1394, obwód RF), aplikacje motoryzacyjne (AEC-Q200). Więcej informacji:

indukcyjności elektronika

Samwha Capacitor Group – to firma założona w 1956 roku w Korei Południowej. Jest wyspecjalizowanym producentem elementów pasywnych, takich jak kondensator, MLCC, DCC, filtr EMI, warystor, kulka chipowa i cewka indukcyjna, kondensator mocy, kondensator do magazynowania energii.
Więcej informacji:

indukcyjności elektronika

XFMRS Inc. dostarcza komponenty magnetyczne na całym świecie na światowym poziomie usług. Produkty XFMRS to: transformatory, cewki indukcyjne, CMCS i LAN do zastosowań w telekomunikacji, sieciach LAN i WAN, sterowaniu przemysłowym, zastosowaniach energetycznych, statecznikach elektronicznych, wszelkich niestandardowych zastosowaniach magnetycznych, motoryzacji i bezpieczeństwie, produktach elektroniki użytkowej.

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.