Jubileusz Masters – 25 lat podróży w dynamicznym świecie elektroniki

 
Jesteśmy z Państwem już 25 lat. Przez te ćwierć wieku wiele się zmieniło. Początki firmy Masters to kameralne biuro w Gdańsku, kilkoro pracowników i duży zapał. Patrząc na minione lata można wyróżnić kilka kamieni milowych, które poprowadziły firmę ścieżką rozwoju. Budowa nowej siedziby z większą powierzchnią biurową, własnymi magazynami i halą produkcyjną, czy rozpoczęcie współpracy z międzynarodowymi producentami z pewnością były jednymi z nich.

Rdzeniem działalności Masters wciąż pozostaje sprzedaż komponentów elektronicznych, jednak została ona sukcesywnie uzupełniona o usługi dodatkowe ważne z punktu widzenia potrzeb rynkowych. Tak powstał projekt Centrum Transferu Technologii wraz z organizowaniem szkoleń dla inżynierów, czy Dział Badań i Rozwoju. Masters od wielu lat inwestuje również w technologie związane z energią odnawialną, a w szczególności z fotowoltaiką.

Podziękowania

Rozwój i sukcesy nie byłyby możliwe bez naszych Pracowników, zarówno tych byłych, jak i obecnych. Dziękujemy za wasze zaangażowanie, pasję i tworzenie dobrej atmosfery pracy, tak ważnej podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Firma nie mogłaby się rozwijać również bez Klientów i Partnerów biznesowych. Dziękujemy Wam, za to że jesteście z nami i stanowicie bardzo ważny element rozwoju Masters. Wierzymy, że kolejna lata wzajemnej współpracy będą równie owocne.

Więcej o jubileuszu

Przedłużające się restrykcje związanie z pandemicznymi obostrzeniami w znaczącym stopniu utrudniają osobiste spotkania, jednak mamy nadzieję, że będą Państwo z nami online. Więcej ciekawostek na temat historii i rozwoju Masters opisał magazyn Puls Biznesu. Zachęcamy do przeczytania artykułu oraz śledzenia naszych portali na mediach społecznościowych, gdzie dzielimy się z Państwem informacjami o nowościach produktowych i technologicznych oraz o nowych wydarzeniach.

 

Zarząd Masters Sp. z o.o.