Kondensatory elektrolityczne – seria RZ o niskiej impedancji

Miniaturowe aluminiowe kondensatory elektrolityczne serii RZ charakteryzują się typem promieniowym. Jest to standardowa seria o niskiej impedancji. Aby zaspokoić zapotrzebowanie na różnorodne zastosowania, koreański procent kondensatorów elektrolitycznych, firma Samwa, zaleca używanie serii RZ do aplikacji klientów.

Seria RZ, jako standardowa seria produktów o niskiej impedancji Samwha Electric, specjalizuje się w specyfikacji niskiej impedancji przy wysokich częstotliwościach i może być używana w zakresie od -55 st.C do + 105 st. przez 5000 godzin. Specyfikacja produktu jest podana w poniższej tabeli:

Produkt zapewnia napięcie od 6,3 do 63 i pojemność do 15 000 μF. Jest to idealne rozwiązanie do wielu zastosowań. Doskonale nadaje się do stosowania w zasilaczach impulsowych, przemyśle automatyki, czy licznikach energii.

Wysoka wydajność i jakość serii RZ firmy Samwha Electric może zapewnić świetne rozwiązanie na rynku kondensatorów elektrolitycznych.

Skontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem próbek lub chcą porozmawiać o swoim projekcie i możliwościach zastosowania indukcyjności Chilisin zachęcamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl lub bezpośrednio z wybranym biurem obsługi klienta. Doradzimy najbardziej odpowiednie rozwiązanie do Państwa potrzeb.