Kondensatory

kondensatory

kondensatory

Nippon Chemi-Con Corp. od momentu powstania w 1931 roku w Japonii, Nippon Chemi-Con zajmuje się rozwojem różnorodnych komponentów elektronicznych, począwszy od aluminiowych kondensatorów elektrolitycznych. Firma zatrudnia ponad 6500 pracowników. Jej głównym przedmiotem działalności jest: produkcja i sprzedaż kondensatorów aluminiowych i innych, produkcja i sprzedaż różnych precyzyjnych elementów mechanicznych, produkcja i sprzedaż różnego sprzętu elektronicznego. Produkty w ofercie:

  • aluminiowe kondensatory elektrolityczne
  • wielowarstwowe kondensatory ceramiczne
  • kondensatory foliowe
  • superkondensatory
  • kondensatory z tlenkiem metali
  • cewki indukcyjne
  • moduły kondensatorów
kondensatory

Samwha Capacitor Group – firma z Korei Południowej produkująca różnego rodzaju kondensatory stosowane w transformatorach wysokiego napięcia w domach mieszkalnych i budynkach komercyjnych. Produkty firmy obejmują kondensatory foliowe, kondensatory ceramiczne i kondensatory chipowe. Samwha Capacitor jest wyspecjalizowanym producentem elementów pasywnych, takich jak kondensatory, MLCC, DCC, filtry EMI, warystory, chipy i cewki indukcyjne, kondensatory mocy, kondensatory magazynowania energii. Firma służy zarówno klientom, jak i akcjonariuszom, oferując najlepszą wartość zgodnie z wizją grupy „Firma tworząca wartość dla człowieka i środowiska”.
Więcej informacji:

kondensatory

XIAMEN FARATRONIC CO., LTD jest chińską firmą zajmującą się głównie produkcją i dystrybucją podstawowych komponentów elektronicznych. Głównymi produktami firmy są: kondensatory foliowe do PCB, kondensatory foliowe do energoelektroniki, kondensatory silników prądu przemiennego, kondensatory do lamp. Faratronic był notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju w 2002 roku. Firma jest największym (w Chinach) i wiodącym (na świecie) producentem kondensatorów.

kondensatory

Suntan Capacitors – od 1978 roku Suntan Technology Company Limited rozpoczęła sprzedaż wszelkiego rodzaju kondensatorów z centrali w Hong Kongu. Aby sprostać rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na komponenty elektroniczne, Suntan uruchomił własną linię produkcyjną. Obecnie jest wiodącą firmą w branży komponentów elektronicznych z ponad 1500 pracownikami w 4 fabrykach w Chinach. Firma produkuje głównie kondensatory tantalowe zanurzone i SMD, aluminiowe kondensatory elektrolityczne typu promieniowego, typu osiowego, typu SMD, typu zatrzaskowego, typu śrubowego i typu LUG, wielowarstwowe kondensatory ceramiczne i SMD, kondensator ceramiczny wysokiego napięcia, metalizowany poliester osiowy i promieniowy / Kondensator z folii polipropylenowej, kondensator uznany za standard bezpieczeństwa – X2, Y1 i Y2, kondensator ceramiczny z przycinaczem – 3 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, kondensatory ze srebra z miki, złote kondensatory, potencjometry przycinania, warystor zanurzany i chipowy oraz prostownik i dioda SMD itp.

kondensatory

JB Capacitors firma została założona w 1980 roku na Tajwanie. Firma specjalizuje się w produkcji kondensatorów foliowych z tworzywa sztucznego, radialnych, SMD, zatrzaskowych, śrubowych, końcówek aluminiowych kondensatorów elektrolitycznych i kondensatorów ceramicznych, kondensatorów tantalowych, które są szeroko stosowane w elektronice użytkowej, przetwarzaniu danych, telekomunikacji, przemyśle wojskowym i przemysłowym przemysł urządzeń kontrolnych. Większość produktów jest eksportowana do Europy, USA, Ameryki Południowej i RPA. Firma JB Capacitors oferuje wszelkiego rodzaju kondensatory foliowe, poliestrowe, polipropylenowe, polistyrenowe, epoksydowe zanurzane, skrzynkowe, klasy X2, X1, wysokonapięciowe kondensatory foliowe do 2000VDC. Produkuje wiele rodzajów kondensatorów silnikowych o wysokim poziomie bezpieczeństwa, wysokiej niezawodności, niskim współczynniku rozpraszania i niskim wzroście temperatury.

kondensatory

Kaimei Electronics Corp. firma została założona w 1978 roku i jest wiodącym w branży producentem aluminiowych kondensatorów elektrolitycznych i wentylatorów silników, znanym również jako najwcześniejszy i najbardziej rozbudowany producent kondensatorów na Tajwanie z technologiami odpowiadającymi Japonii. Grupa Kaimei odniosła sukces, oferując produkty i usługi o wysokiej wartości dodanej w różnych segmentach przemysłu w ponad 60 krajach. Stale inwestuje w możliwości rozwoju produktów, produkcji i marketingu, jednocześnie rozwijając głęboką wiedzę domenową w segmentach, w których działa. Integracja dwóch firm, Teapo Electronic i Kaimei Electronic, zakończyła się pomyślnie 30 września 2019 r., co również przyspieszyło rozwój biznesu.

kondensatory

TEMEX-CERAMICS – wiodąca światowa firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje pasywne komponenty RF i mikrofalowe przeznaczone do zastosowań na większości wiodących rynków profesjonalnych: radiokomunikacji, medycynie, przemyśle, wojsku i kosmosie, dla których wydajność, niezawodność i koszty są podstawowymi wymaganiami . Temex-Ceramics rozpoczął swoją działalność w 1971 roku we Francji od produkcji kondensatorów dostrajających, elementów tuningowych oraz ceramicznych kondensatorów wielowarstwowych. Linie produktów Temex-Ceramics to:

  • ceramiczne kondensatory wielowarstwowe (RF i mikrofalowe, wysokie napięcie, wysokie wartości pojemności, aplikacje wysokotemperaturowe)
  • kondensatory powietrzne, ceramiczne, szafirowe do trymerów dielektrycznych oraz elementy dostrajające do filtrów komorowych
  • rezonatory ferrytowe, dielektryczne

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.