Kontakt

W związku z wyjątkową sytuacja jaka ma miejsce w naszym kraju, chcielibyśmy poinformować, że od 16.03.2020 do odwołania kontakt z nami będzie możliwy wyłącznie telefonicznie oraz e-mailowo. Nasi pracownicy wykonują swoją pracę zdalnie. Poniżej dane kontaktowe do poszczególnych działów.


Obsługa klienta – Polska

Biuro Straszyn
ul. Objazdowa 5b
83-010 Straszyn k/Gdańska
+48-504-913-801
+48-509-142-766
+48-500-054-147 (wsparcie techniczne)
straszyn@masters.com.pl
Województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Biuro Warszawa
ul. Dzielna 58, bud.8
01-029 Warszawa
+48-509-667-357
+48-500-054-173
+48-514-718-245 (wsparcie techniczne)
Województwa: mazowieckie, podlaskie, łódzkie, lubelskie
warszawa@masters.com.pl

Biuro Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
+48-509-667-358
+48-509-019-363
+48-538-899-249
+48-500-049-416 (wsparcie techniczne)
katowice@masters.com.pl
Województwa: lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

Biuro Kraków
Krakowski Park Technologiczny
ul. Podole 60
30-394 Kraków
+48-517-012-326
+48-593-538-378
+48-880-341-797
+48-500-049-416 (wsparcie techniczne)
krakow@masters.com.pl
Województwa: małopolskie, świętokrzyskie

Biuro Rzeszów
ul. Wspólna 2A
35-205 Rzeszów
+48-516-966-615
+48-502-825-630
+48-500-049-416 (wsparcie techniczne)
rzeszow@masters.com.pl
Województwa: podkarpackie

Biuro Radom
ul. Gazowa 4/210
26-606 Radom
+48-509-142-762 (wsparcie techniczne)
radom@masters.com.pl


Obsługa klienta – Europa

Skandynawia
(Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia)
scandinavia@masters.com.pl

Kraje Nadbałtyckie i Europa Wschodnia + Wielka Brytania
(Estonia, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina)
easteurope@masters.com.pl

Czechy i Słowacja
cs@masters.com.pl

Europa Zachodnia i Południowa
westeurope@masters.com.pl


contact-masters

MASTERS Sp. z o.o.
ul. Objazdowa 5b
83-010 Straszyn k. Gdańska

NIP: 584 244 96 48

tel. +48-58-691-06-91
fax +48-58-691-06-92

masters@masters.com.pl


Sekretariat
+48-58-691-06-91
biuro@masters.com.pl

Księgowość
+48-506-094-524
ksiegowosc@masters.com.pl

Magazyn
+48-58-691-06-86
magazyn@masters.com.pl

R&D
+48-502-825-627
rd@masters.com.pl

Dział zakupów
+48-500-054-372
zakupy@masters.com.pl

Produkcja
+48-509-667-350
produkcja@masters.com.pl

Fotowoltaika
+48-509-019-997
suncurrent@masters.com.pl
www.suncurrent.pl

Centrum Transferu Technologii – Szkolenia
+48-509-019-363
+48-502-825-627
szkolenia@masters.com.pl


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest MASTERS Sp. z o.o. z siedzibą w Straszynie koło Gdańska.

Przesłanie korespondencji jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zasadami administrowania danymi osobowymi oraz akceptacji tych zapisów.

Bezpośredni link do warunków administrowania danymi osobowymi: Ochrona danych osobowych.