Kwarce

kwarce elektronika

quartz

NDK (Nihon Dempa Kogyo Co., Ltd.) została założona w 1948 roku w Japonii jako firma specjalizująca się w produkcji kwarców, generatorów kwarcowych, filtrów kwarcowych i filtrów SAW.
NDK jest jednym z liczących się światowych producentów kwarców oraz dostawcą rozwiązań opartych na kwarcach, które znajdują zastosowanie w szerokim spektrum aplikacji takich jak: przemysł samochodowy, sprzęt internetowy, telefony komórkowe, elektronika konsumencka itp. NDK wykorzystuje również swoje produkty do czujników oraz innych produktów wymagających precyzyjnych komponentów z zakresu kontroli i zarządzania częstotliwością.

Więcej informacji:

kwarce quartz elektronika

KDS (DAISHINKU CORP.) to firma założona w 1959 z siedzibą w Japonii. Zajmuje się produkcją i sprzedażą rezonatorów i generatorów kryształowych m.in. do aplikacji w przemyśle samochodowym, smart city (kamery do monitoringu, urządzenia pomiarowe, bezprzewodowy transfer danych), przemyśle medycznym (mierniki glukozy, czy ciśnienia krwi), automatyzacji przemysłu, czy urządzeniach wearables. Więcej informacji:

kwarce quartz elektronika

NSK (Jenjaan Quartek Corporation) jest profesjonalnym producentem urządzeń do regulacji częstotliwości na Tajwanie i w Chinach. Produkty NSK to jednostki kwarcowe (Thru-hole i SMD), oscylatory kwarcowe (SMD) i VCXO (SMD). NSK posiada certyfikowane systemy zapewnienia jakości, takie jak ISO 9001 / ISO 14001 i RoHS oraz ochrona środowiska. Produkty NSK są szeroko stosowane w komputerach osobistych i urządzeniach peryferyjnych, systemach bezpieczeństwa, komunikacji, aplikacjach bezprzewodowych, pilotach zdalnego sterowania, samochodowych produktach elektronicznych itp.

kwarce quartz elektronika

TST (Tai-Saw Technology Co Ltd) firma działa od 1997 roku. TST produkuje i oferuje filtry SAW, rezonatory SAW, generatory SAW, dipleksery SAW, rezonatory kwarcowe i generatory kwarcowe. Chociaż firma TST jest mocno zaangażowana w produkcję i projektowanie urządzeń SAW, od początku 2001 roku z sukcesem rozszerza zakres swoich produktów i operacji o urządzenia i moduły BAW (Bulk Acoustic Wave) (Xtal, XO, VCO, VCTCXO… itp).

kwarce quartz elektronika

SAWNICS to przedsiębiorstwo założone w 2000 roku w Korei Południowej. W ofercie SAWNICS znajdują się komponenty z zakresu komunikacji bezprzewodowej (dipleksery SAW, filtry RF SAW, filtry IF SAW), multimediów (DAB/DMB, CATV, DTV), komunikacji radiowej i satelitarnej.

kwarce quartz elektronika

RALTRON Electronics Corp. firma powstała w Miami (USA) w 1983 roku stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i doświadczonych producentów produktów do zarządzania częstotliwością na świecie. Produkty RALTRON to kryształy kwarcowe, precyzyjne oscylatory (VCXO, TCXO, OCXO, VCO i PLL), moduły synchronizacyjne, filtry SAW, filtry kryształowe i rezonatory ceramiczne.

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.