Masters uczestnikiem misji gospodarczej Smart City w Finlandii

W dniach 26 – 29 listopada 2019 miała miejsce misja gospodarcza w Finlandii polskich przedsiębiorców z branży Smart City. Uczestnicy wzięli udział w spotkaniach w Turku i Tampere. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gdańską Agencję Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. przy wsparciu Ambasady RP w Helsinkach, Honorowego Konsula Generalnego RP w Turku p. Jariego Rastasa i Konsula Honorowego RP w Tampere p. Mattiego Sommarberga.

smart-city-finlanda

Jednym z ciekawych wydarzeń w ramach misji gospodarczej była konferencja „Revealing Poland – Finland business possibilities in the Smart Solutions field”, podczas której Turku Science Park oraz Turku Business Region zaprezentowały działania z zakresu Smart City realizowane aktualnie przez miasto Turku.

Masters, jako jeden z wiodących dostawców komponentów elektronicznych w Polsce, zaprezentował usługę opierającą się na zintegrowanym rozwiązaniu w realizacji „smart” aplikacji – od pomysłu do produkcji kontaktowej. Klient otrzymuje kompleksową usługę od wykonania pełnego procesu projektowego i optymalizacji kosztów, poprzez dobór odpowiednich komponentów, prototypowanie, testowanie aż po wykonanie produkcji. Usługa dotyczy zarówno nowych, jak i istniejących projektów, które wymagają dostosowania do nowych wymagań i przeprojektowania.