Slide

Mini-applications® & płyty ewaluacyjne.

Przyspiesz testowanie i prototypowanie swoich aplikacji. Poznaj autorskie rozwiązania Masters.

Masters przygotował dla Państwa autorskie projekty płyt ewaluacyjnych. Płyty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić prototypowanie oraz testowanie aplikacji naszych klientów. Płyty ewaluacyjne Masters to uniwersalność konfiguracji, łatwość uruchomienia, gotowy projekt PCB wykonany zgodnie z rekomendacjami producenta oraz dobrany przez specjalistów zestaw zoptymalizowanych elementów. Rodzaje płyt do różnych aplikacji znajdują się poniżej.

Przyspiesz testowanie i prototypowanie

Dzięki zastosowaniu płyt ewaluacyjnych Masters oraz układów zwanych Mini-applications mogą Państwo sprawnie programować i testować własne projekty lub funkcjonalne fragmenty układów bez potrzeby projektowania samemu obwodu drukowanego. Dzięki temu czas oczekiwania na możliwość rozpoczęcia pracy skraca się do minimum i można sprawnie oraz szybko przejść do fazy związanej z testowaniem i stworzyć prototyp.

Mini-applications® – przetestowane podzespoły w Twoim projekcie

Co to jest Mini-applications®?

Mini-applications® to najmniejszy funkcjonalny blok aplikacji elektronicznej. Mogą one działać jako oddzielne elementy, a jednocześnie są uniwersalnym składnikiem większych projektów i mogą być zastosowane w różnych konfiguracjach w zależności od projektowanej aplikacji. Każda z naszych płyt ewaluacyjnych zawiera kilka wyszczególnionych Mini-applications®.

rozwiązanie
„kupuj-wklej”

przyspiesza
prototypowanie

testowanie R&D
i POC

Sprawniejsze prototypowanie

Mini-applications® są opracowane zgodnie z myślą „kopiuj – wklej”. Dobór elementów, analiza, opracowany schemat układu, PCB podlegają wewnętrznej weryfikacji przez wykwalifikowanych inżynierów Działu R&D Masters. Dostarczona aplikacja Mini-applications® jest w pełni przetestowana na poziomie funkcjonalnym. Na życzenie klienta zapewniamy wsparcie inżynieryjne w zakresie hardware, firmware i software.

Zamawiając Mini-applications otrzymujesz:

  • projekt Altium
  • BOM (lista komponentów)
  • biblioteki komponentów
  • dokumentację techniczną
  • inne materiały np. firmware

rd@masters.com.pl
+48 502 825 627

Lista płyt ewaluacyjnych i Mini-applications®

Poniżej przedstawiamy dostępne płyty ewaluacyjne wraz z opisami w formie PDF. Moduły można zastosowac do różnych aplikacji od urządzeń bezprzewodowych, po zasilanie, czy projekty z wykorzystanie wyświetlaczy LCD.

Zainteresował Cię, któryś z modułów? Skontaktuj się z nami!

Prosimy o przesłanie maila na adres rd@masters.com.pl
albo o kontakt telefoniczny +48 502 825 627.