Wybrana płyta ewaluacyjna gratis!


TY TEŻ TAK MASZ?

Czy podczas tworzenia koncepcji nowego urządzenia zastanawiałeś się ile czasu zajmie Ci zrobienie projektu „od zera”? I jakie to będą koszty? Zaprojektowanie każdego układu elektronicznego z osobna. Przetestowanie i wybranie odpowiednich komponentów. Stworzenie ścieżek PCB… Dużo, prawda? A jeśli mógłbyś zastosować gotowe rozwiązanie, które jest elastyczne i pozwala na przejście od razu do fazy testów? Twój prototyp powstanie o wiele szybciej!

Przez ponad 20 lat obecności na rynku polskim i europejskim zdobyliśmy szerokie doświadczenie. Chcemy się z Tobą podzielić wiedzą o tym jakie komponenty są najbardziej odpowiednie do danej aplikacji, którego dostawcę wybrać i jak ulepszyć Twój projekt. Pomożemy zminimalizować koszty i doradzimy od strony technicznej.

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

Napisz do nas masters@masters.com.pl i podaj w mailu imię, nazwisko, firmę, adres dostawy, nazwę płyty oraz krótki opis projektu, do którego chcesz wykorzystać płytę.

*Regulamin promocji znajdziesz tutaj. Lista płyt do wyboru znajduje się poniżej.

 

TESTUJ UKŁADY ZASILANIA!

Płyta ewaluacyjna EVB.PM.P001.33R – miniaturowy układ zasilania z ultra niskim poborem prądu.

plyta ewaluacyjna

TESTUJ UKŁADY RADIOWE!

Płyty ewaluacyjne EVB.RF.C001.S2-LPXTAL i EVB.RF.C001.S2-LPTCXO – pozwalają na wykonanie testów przy różnej konfiguracji parametrów radiowych. Zawierają transceiver radiowy S2-LP firmy STMicroelectronics o niskim poborze mocy zaprojektowany na pasma częstotliwości ISM poniżej 1GHz.
plyta ewaluacyjna

Płyta ewaluacyjna EVB.GSM.C002 zawiera interfejs zgodny z zestawami Nucleo i Arduino. Pozwala na testowanie modułów 2G/4G/NB-IoT.
plyta ewaluacyjna

TESTUJ WYŚWIETLACZE!

Płyta ewaluacyjna EVB.DIS.D002.TFT4.3 – proste i szybkie sprawdzenie możliwości wyświetlaczy o różnych parametrach i opcjach. Pozwala na podłączenie panelu dotykowego rezystancyjnego, pojemnościowego lub pracę bez panela.

plyta ewaluacyjna