Przekaźniki

relays

relays

Ningbo Forward Relays Corp. Ltd jest firmą specjalizującą się w badaniach i rozwoju oraz masowej produkcji przekaźników elektromagnetycznych. Ningbo Forward Relays Corp. Ltd jest obecny na rynku od ponad 30 lat i stał się jedną z największych baz badań i rozwoju oraz produkcji przekaźników w Chinach. Firma ma ponad pięćdziesiąt automatycznych linii produkcyjnych, a roczna produkcja to ponad 200 milionów sztuk. Ningbo Forward Relays Corp.jest nagradzane jako krajowe przedsiębiorstwo hi-tech o kluczowym znaczeniu. Firma Ningbo Forward Relays Corp. przez ostatnie 10 lat znalazła się w rankingu 100 najlepszych chińskich producentów komponentów elektronicznych.

Firma posiada pełny zestaw międzynarodowych systemów zarządzania jakością i sukcesywnie otrzymywała certyfikaty jakości ISO9001, ITAF16949 i ISO14001.

Produkty:

  • Przekaźniki sygnałowe
  • Przekaźniki przemysłowe
  • Przekaźniki ogólnego zastosowania
  • Przekaźniki samochodowe
  • Przekaźniki zatrzaskowe
relays

Massuse Electric Ltd. to firma z siedzibą w Hongkongu. Specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji przekaźników ogólnych, przekaźników bezpieczeństwa, hermetycznie zamkniętych i przekaźników pełnych. Obecnie Massuse Electric ma fabrykę o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 1000 pracowników. Produkuje ponad 40 serii przekaźników i posiada roczną zdolność produkcyjną wynoszącą 50 milionów sztuk eksportowanych na cały świat.

relays

GOODSKY jest profesjonalnym producentem przekaźników elektromagnetycznych. Firma powstała w1989 r. na Tajwanie i posiada wewnętrzny zespołem inżynierów, który ma możliwość zaprojektowania i dostosowania w pełni zautomatyzowanego sprzętu produkcyjnego. Celem jest zaspokojenie niszowego rynku oraz produkcja ekologicznego produktu o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii. Goodsky oferuje przekaźniki ogólne, samochodowe, przekaźniki sygnałowe i wtykowe.

relays

Relpol S.A. to znany, europejski producent przekaźników. Firma została założona w 1958 roku. Produkty Relpol S.A. stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych. Mocnymi stronami Relpol są doświadczenie, jakość oraz zadowoleni od wielu lat klienci na całym świecie.

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego purchasing@masters.com.pl