Rezystory termistory warystory

rezystory termistory warystory

rezystory termistory warystory

Royal Electronic Factory Co. Ltd (Royalohm)– wiodący na świecie producent rezystorów SMD wszystkich typów, drabinek rezystorowych SMD, rezystorów THT wszystkich typów oraz rezystorów precyzyjnych SMD i THT. Firma posiada 35-letnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji rezystorów i dzięki ciągłemu rozwojowi, stale się powiększa. Obecnie zatrudnia prawie 1400 pracowników. Zakład produkcyjny ma powietrznię 16000 m kw., a wydajność produkcji to 7.8 mld sztuk na miesiąc.

rezystory termistory warystory

Song-Huei Electric Co., Ltd – firma została założona w 1981 roku na Tajwanie jako wiodący na świecie producent rezystorów zmiennych. Szeroka linia produktów firmy obejmuje różnorodne elementy pasywne. Potencjometry (obrotowe i suwakowe) to podstawowa działalność, ale Song-Huei oferuje również szeroką gamę enkoderów i przełączników. Każdego roku ponownie inwestuje 20% zysku w badania i rozwój w zakresie projektowania nowych produktów i lepszych technik produkcji, aby sprostać stale zmieniającym się wymaganiom naszych klientów. Song Huei ma swoje najwyższe priorytety, aby skutecznie zaspokajać wszystkie potrzeby klientów.

rezystory termistory warystory

Thinking Electronic Industrial Co., Ltd. oferuje szeroką gamę komponentów obwodów ochronnych, w tym ochronę przed przepięciami, ochronę przed przegrzaniem i ochronę przed przetężeniem. Portfolio produktów obejmuje termistory o ujemnym współczynniku temperaturowym (termistor NTC), warystory z tlenku cynku (MOV), ceramiczne termistory o dodatniej temperaturze (termistor PTC), polimerowe termistory o dodatnim współczynniku temperaturowym (Polymer PTC resettable fuse), czujniki temperatury i rurki wyładowcze. THINKING posiada certyfikaty IATF 16949 i ISO 9001, a produkty tej firmy są zgodne z wymogami UL, VDE, TUV i CQC.

rezystory termistory warystory

Chilisin Electronics Corp. firma założona w 1972 roku na Tajwanie. Przez lata Chilisin przekształcił się w globalną grupę dostarczającą kompleksowe komponenty pasywne. Chilisin stworzył ogólnoświatową sieć serwisową, która zapewnia wydajne i terminowe wsparcie techniczne dla wiodących światowych klientów w zakresie różnych nowych projektów. Utrzymanie samowystarczalności dzięki własnej technologii proszkowej i produkcja za pomocą zautomatyzowanego sprzętu umożliwiło firmie Chilisin zagwarantowanie krótkich terminów realizacji i szybkiej dostawy produktów i usług. Chilisin dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom kompleksowe zakupy we wszystkich zastosowaniach związanych z zasilaniem, RF i EMI.
W ramach grupy produktowej rezystory, termistory, warystory Chilisin oferuje:

  • Rezystory SMD
  • Rezystory precyzyjne SMD
  • Rezystory dla Automotive (AEC-Q200) S
  • Rezystory SMD typu Metal Alloy Current Sensor

Więcej informacji:

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.