Rozwiązania bezprzewodowe dla IoT od firmy SIMCom

SIMCom Wireless Solutions jest spółką zależną SUNSEA AIOT. Jako lider w branży modułów bezprzewodowych, firma od momentu powstania w 2002 roku, angażuje się w dostarczanie klientom wysokiej jakości modułów komórkowych z wieloma platformami technologicznymi, w tym 5G, LTE, LTE-A, CAT-M, NB-IoT, 3G, 2G, moduł inteligentny, moduł samochodowy, moduł GNSS itp. Produkty są szeroko stosowane w branżach IoT, takich jak inteligentna energia, elektronika samochodowa, inteligentne płatności, inteligentne miasta, opieka zdrowotna, bramy bezprzewodowe, inteligentny przemysł i inteligentne rolnictwo.

Od 2G do 5G

SIMCom posiada 18 lat doświadczenia w prowadzeniu profesjonalnych badań i rozwoju oraz testowaniu możliwości w zakresie innowacji technologicznych, stale wprowadzając innowacje i wypuszczając produkty z zgodne z najnowszymi technologiami. Odkąd SIMCom wypuścił pierwszy moduł 5G SIM8200EA-M2 w pakiecie M2 w 2019 roku, sukcesywnie wprowadził na rynek moduł SIM8200G w pakiecie LGA i moduł SIM8300G-M2 obsługujący falę mm.

W lipcu 2020 roku SIMCom wprowadził na rynek pierwszy na świecie mały moduł 5G SIM8202G-M2 zaprojektowany w 4-antenach, tworząc precedens dla małych modułów 5G i zapewniając silne wsparcie dla rozwoju globalnych aplikacji 5G.

Oprócz innowacji technologicznych SIMCom nadal tworzy wyjątkowe produkty. W obliczu rynku niskich stawek jaki jest LTE Cat.1, SIMCom wypuścił moduły SIM7600X, SIM7500X, A7600E i A7670X, które charakteryzują się dużą stabilnością, wieloma pasmami częstotliwości, wysoką wydajnością kosztową, niewielkimi rozmiarami i innymi funkcjami. Moduły są szeroko stosowane w aplikacjach POC, inteligentnych płatnościach i innych branżach IoT.

Skontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem próbek lub chcą porozmawiać o swoim projekcie i możliwościach zastosowania produktów SIMCom zachęcamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl lub bezpośrednio z wybranym biurem obsługi klienta. Doradzimy najbardziej odpowiednie rozwiązanie do Państwa potrzeb.