Sukces pomimo przeciwności – w 2020 Masters podwoił sprzedaż w zakresie złączy

Firma Masters Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem produktów DEGSON od roku 2012. Obroty związane ze sprzedażą produktów Degson miały stałą tendencję wzrostową, jednak ubiegły rok był dla całej branży wyzwaniem. Szok na rynkach spowodowany pandemią COVID-19 był i jest nadal odczuwalny w bardzo wielu obszarach. Tym bardziej cieszy nas sukces odniesiony w tak niesprzyjających okolicznościach. W 2020 roku obroty w sprzedaży złącz firmy Degson wzrosły o prawie 100% w porównaniu do 2019 roku. Niewątpliwie przyczynia się do tego aktywne wsparcie producenta, który wprowadza do oferty kolejne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszego rynku oraz wsparcie klientów.

Degson – listwy zaciskowe, złącza i wiele więcej

Założona w 1990 roku firma DEGSON Electronics Co., Ltd. jest jednym z największych producentów listew zaciskowych tzw. terminal bloków i przemysłowych produktów do połączeń elektrycznych w Azji. Główna siedziba i fabryka znajduje się w mieście Cixi, niedaleko Szanghaju.

DEGSON posiada certyfikat ISO9001 oraz certyfikat systemu zarządzania ISO14001 i ISO80079-34. Kompleksowa linia produktów to ponad 1000 modeli i 12000 typów. DEGSON jest właścicielem profesjonalnego laboratorium uhonorowanego przez VDE. Roczna produkcja złącz wynosi około 1 bilion pinów.

Produkty DEGSON z dużym powodzeniem znajdują klientów między innymi w USA, Europie, Japonii, Korei Południowej czy też w Afryce Południowej.

Aktualnie oferta obejmuje:

1. szeroką gamę złącz terminal blok (do PCB i na szynę DIN)
złącza terminal block Degson

2. Złącza okrągłe
złącza okrągłe Degson

3. Złącza przemysłowe HDC
złącza przemysłowe HDC Degson

4. Obudowy interfejsów
obudowy interfejsów Degson

5. Złącza do ładowania pojazdów elektrycznych (EV)
obudowy interfejsów Degson

Sukces w trudnych czasach

obudowy interfejsów Degson
Rok 2020 był we współpracy między firmami wyjątkowy. Pomimo trudności związanych z trwającą pandemią COVID-19 zanotowaliśmy rekordowy wzrost sprzedaży złącz DEGSON. Nie było to dziełem przypadku, lecz konsekwentnej pracy wykonanej w poprzednich latach. Osiągnięcie zostało uhonorowane specjalną nagrodą przyznaną przez producenta.

Tak dobre wyniki nie byłyby możliwe również bez naszych klientów. Dziękujemy za udzielone zaufanie oraz życzymy dalszych sukcesów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem próbek lub chcą porozmawiać o swoim projekcie i możliwościach zastosowania złączy Degson zachęcamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl lub bezpośrednio z wybranym biurem obsługi klienta. Doradzimy najbardziej odpowiednie rozwiązanie do Państwa potrzeb.