Centrum transferu technologii – Szkolenia

SZKOLENIA WPROWADZAJĄCE

 • Ogólne zagadnienia w danym obszarze tematycznym
 • Szkolenia online i stacjonarne

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

 • Zagadnienia z obszaru dobrych praktyk w zakresie projektowania (hardware) i programowania (software)
 • Szkolenia online i software

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

 • Asysta Inżyniera i wsparcie w projektach Klienta w zakresie projektowania (hardware) i programowania (Software)
 • wsparcie online i stacjonarne 

O SZKOLENIACH W CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII MASTERS

Od wielu lat dzielimy się wiedzą na temat nowości w zakresie hardware’u i programowania poprzez prowadzenie centrum szkoleniowego dla inżynierów aplikacyjnych, konstruktorów i menadżerów.

 • miejsce: organizujemy warsztaty w formie webinarów (online) lub stacjonarnie w największych miastach na terenie całej Polski (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Rzeszów, Katowice, …)
 • trenerzy: szkolenia prowadzone są przez doświadczonych praktyków. Są to zarówno inżynierowie Masters, jak i kadra inżynierska naszych partnerów np. ST Microelectronics, czy wykładowcy uczelni technicznych
 • partnerzyST Microelectronics, uczelnie techniczne (m.in. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie), kadra inżynierska naszych dostawców, instytuty techniczne
 •  regulamin: jeśli są Państwo zainteresowani zapisaniem się na szkolenie, prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkoleń.
 • kontakt: szkolenia@masters.com.pl 

Najbliższe szkolenie: 2 czerwca 2022

Warsztat: Dobre praktyki programowania, migracja miedzy rodzinami mikrokontrolerów STM32. Seria STM32G i różnice między serią F,L.

 

Zapraszamy na szkolenie online organizowane przez firmę Masters we współpracy z STMicroelectronics.

 

Dobre Praktyki: mikrokontroler nie jest komputerem PC z potężnym procesorem, nieograniczoną pamięcią RAM i rozbudowaną warstwą abstrakcji w formie systemu operacyjnego. Do tego oprogramowanie mikrokontrolera jest oprogramowaniem czasu rzeczywistego, które wymusza odpowiednie podejście. Szkolenie ma na celu pokazanie najczęstszych błędów, które skutkują słabą wydajnością, brakiem przewidywalności i nadmierną zależnością od zewnętrznych bibliotek.

 

Migracja: zaprezentujemy Ci najważniejsze różnice między nową serią STM32G a STM32F i STM32L z punktu widzenia programisty. Szkolenie ma ułatwi programiście  przeniesienie istniejącego oprogramowania na nową serię G, wyjaśniając konieczne zmiany. Po zakończeniu szkolenia będziesz wiedział na co zwrócić szczególną uwagę w dokumentacji, aby w krótkim czasie stosownie modyfikować opracowane oprogramowanie.

 

 ______________________________________________________________________________________________________

Szkolenia odbywają się online i są bezpłatne.
Język: polski
 
Zachęcamy do zapisów!
Akademia Inżyniera