Technologia bezprzewodowa

technologia bezprzewowodwa elektronika

technologia bezprzewowodwa elektronika

STMicroelectronics – jest jedną z największych na świecie firm produkujących półprzewodniki. Jej przychody w 2020 r. wyniosły 10,2 mld USD. STMicroelectronics zatrudnia 46 000 pracowników na całym świecie, z czego 8 100 zajmuje się badaniami i rozwojem oraz projektowaniem produktów. STMicroelectronics ma 100 000 klientów na całym świecie i 11 zakładów produkcyjnych. STMicroelectronics wytwarza produkty z zakresu:

 • Wzmacniacze i komparatory
 • Układy scalone audio
 • Urządzenia ADAS, analogowe i zasilające, informacyjno-rozrywkowe i telematyczne, mikrokontrolery dla branży automotive
 • Konwertery danych
 • Filtrowanie EMI i przetwarzanie sygnału
 • Interfejsy i transceivery
 • Pamięci
 • MEMS i czujniki
 • Mikrokontrolery i mikroprocesory
 • sterowniki do silników
 • NFC
 • Pozycjonowanie (postioning)
 • Power management
 • Urządzenia zabezpieczające
 • Tranzystory RF
 • Secure MCU
 • Urządzenia SiC
 • Połączenia bezprzewodowe

Produkty STMicroelectronics są częścią różnych urządzeń i aplikacji, m.in w motoryzacji, sprzęcie komunikacyjnym, komputerach i urządzeniach peryferyjnych, sieci Ethernet, w łączności, wbudowanych zabezpieczeniach, czujnikach, zastosowaniach przemysłowych, IoT (inteligentny dom, inteligentne miasto, inteligentne rzeczy, inteligentny przemysł) i elektronice osobistej (wearables, gry, VR itp.).

Więcej informacji:

technologia bezprzewowodwa elektronika

SIMCom Wireless Solutions Limited jest światowym wiodącym dostawcą modułów i rozwiązań bezprzewodowych Machine-to-Machine (M2M). Od założenia firmy w 2002 roku firma SIMCom jest w pełni zaangażowana w dostarczanie różnorodnych modułów platform technologii bezprzewodowej i rozwiązań na poziomie terminali na całym świecie, takich jak 5G, C-V2X, LPWA, LTE-A, moduły inteligentne, LTE, WCDMA/HSPA(+), moduły GSM/GPRS i GNSS. Według najnowszego raportu M2M opracowanego przez ABI Research Inc., wiodącej firmie badającej rynek w USA, SIMCom jest światowym liderem w sprzedaży modułów komunikacji bezprzewodowej przez cztery kolejne lata.
Ponieważ Internet rzeczy (IoT) przeżywa gwałtowny rozwój, SIMCom stale zaspokaja zapotrzebowanie na IoT w różnych sektorach dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu w zakresie profesjonalnych innowacji technicznych i możliwości serwisowych. Firma stale definiuje lepsze produkty i buduje przewagę konkurencyjną. SIMCom wprowadził na rynek pierwszy na świecie moduł 5G z serii SIM8200EA-M2 w 2019 roku i przeszedł test rzeczywistego sygnału sieci

Więcej informacji:

technologia bezprzewowodwa elektronika

HOPE Microelectronics CO., Ltd. (HOPERF) – to wiodący chiński producent czujników cyfrowych, nadajników RF, chipów RF, modułów RF i układów scalonych oraz powiązanych sieci (Sub-1GHz, LoRa, BLE, WiFi itp.). Firma ma 26 unikalnych patentów, opracowała ponad 80 chipów RF, aby obsługiwać ponad 3000 biznesowych klientów. HOPERF jest wiodącym producentem kluczowych komponentów IoT. Jej produkty są stosowane w elektronice samochodowej, alarmach bezpieczeństwa, bezprzewodowych inteligentnych systemach kopiowania, inteligentnym sprzęcie.

technologia bezprzewowodwa elektronika

Universal Global Scientific Industrial (USI) świadczy usługi w zakresie produktów D (MS)2: projektowanie, produkcja, miniaturyzacja, rozwiązania w zakresie oprogramowania przemysłowego i sprzętu oraz usługi zaopatrzenia materiałowego, logistyki i konserwacji dla klientów biznesowych. Dzięki Asteelflash oferujemy klientom zróżnicowane produkty w sektorach komunikacji bezprzewodowej, komputerów i pamięci masowych, elektroniki konsumenckiej, przemysłowej, medycznej i samochodowej na czterech kontynentach Ameryki, Europy, Azji i Afryki.

technologia bezprzewowodwa elektronika

Ai-Thinker Co., Ltd. – firma powstała w 2003 roku. Oferuje głównie wbudowane moduły BT oraz łączność bezprzewodową IoT Wi-Fi, Bluetooth, LoRaWAN, LoRa, GPS, NB-IoT, 2.4G lub GPRS z dowolnym urządzeniem. Rozwiązania produkowane przez AI Thinker obejmują GPS, LoRa, Wi-Fi i NB-IoT.

technologia bezprzewowodwa elektronika

Jorjin Technologies Inc – została założona w 1997 roku, początkowo jako dystrybutor wysokowydajnych bezprzewodowych układów scalonych i materiałów. Firma stała się wiodącym dostawcą bezprzewodowych modułów system-in-package (SiP), modułów do aplikacji ubieralnych (SoM). Zapewnia kompleksowe rozwiązanie obejmujące anteny, moduły kamer, panele dotykowe, oświetlenie, modemy 2.5-4G, rozwój oprogramowania i produkcję kontraktową.

technologia bezprzewowodwa elektronika

Rayson Technology co., Ltd. specjalizuje się w komunikacji przewodowej od momentu powstania w 1990 roku. Oferuje szeroką gamę rozwiązań spełniających potrzeby konsumentów, łączności szeregowej, łączności Bluetooth, zastosowań konsumenckich lub przemysłowych. Rayson oferuje kompleksowe rozwiązania. Obejmują one badania i rozwój, inżynierię produktu, zarządzanie produkcją i logistyką. Aby poprawić jakość usług, Rayson utworzył najnowocześniejsze zakłady produkcyjne w Shenzhen w Chinach, a także centrum logistyczne w Hongkongu. Firma pomaga klientom generować produkty od etapu rozwoju do masowej produkcji i skutecznie je dystrybuować na rynku globalnym.

technologia bezprzewowodwa elektronika

Espressif Systems to międzynarodowa firma zajmująca się półprzewodnikami założona w 2008 roku, mająca biura na całym świecie. Koncentruje się na opracowywaniu najnowocześniejszych rozwiązań Wi-Fi i Bluetooth, o niskim poborze mocy, AIoT. Firma Espressif stworzyła popularne serie układów, modułów i płytek rozwojowych ESP8266, ESP32, ESP32-S i ESP32-C. Jako wiodąca na świecie platforma AIoT, Espressif Systems zapewnia milionom użytkowników różnorodne bezpieczne rozwiązania AIoT. Ponadto, wykorzystując węzły zaawansowanej technologii, obliczenia o niskim poborze mocy, łączność Wi-Fi i/lub Bluetooth, a także bezprzewodową technologię mesh, tworząc wysokowydajne chipsety i moduły, które są bardziej inteligentne, adaptowalne i wszechstronne.

technologia bezprzewowodwa elektronika

GemiCom Technology Inc. – firma posiada doświadczenie w produktach bezprzewodowych i przemysłowych: WiFi (802.11 ac/a/b/g/n) modułach SiP LGA, kartach SDIO, routerach, enterprise AP, modułach Bluetooth, gamepad i zestawach słuchawkowych, jednostkach sterujących IoT Smart home, modułach i systemach LTE, routerach z modemem 3.5G/4G, kluczach sprzętowych /wbudowanych modułach WiFi USB.

technologia bezprzewowodwa elektronika

NeoCortec A/S – został założony w 2007 roku w celu opracowania i opatentowania kilku innowacji związanych z bezprzewodowymi sieciami czujnikowymi. Obecnie NeoCortec jest dostawcą najmniejszych na świecie dwukierunkowych bezprzewodowych modułów kratowych o bardzo niskim poborze mocy. Moduły są dostarczane z autorskim stosem protokołów NeoCortec, który jest wynikiem prac badawczo-rozwojowych we wczesnej fazie firmy. NeoCortec ma siedzibę w Danii i Tajlandii. NeoCortec jest własnością duńskiego funduszu kapitału prywatnego, A/S Holger Petersen Holding.

technologia bezprzewowodwa elektronika

Skytraq Technology firma zajmująca się półprzewodnikami, opracowująca chipsety i moduły GPS/GNSS do zastosowań konsumenckich w zakresie nawigacji i śledzenia. Wysoce czuła technologia GPS/GNSS SkyTraq zapewnia najnowocześniejszą wydajność TTFF i umożliwia pracę w zamkniętych i trudnych warunkach miejskich. SkyTraq dostarcza rozwiązania umożliwiające szybką integrację systemu. Oferuje plyty ewaluacyjne, projekty referencyjne i dokumenty techniczne ułatwiające klientom adaptację produktów. Rozwiązania SkyTraq są przeznaczone do zastosowań konsumenckich i przemysłowych GNSS.

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.