MASTERS – WIRELESS TECHNOLOGY

Projekt MASTERS wireless technology, powstał z myślą o wszystkich tych, którzy już stosują, bądź dopiero rozważają zastosowanie technologii bezprzewodowej w swoich aplikacjach.

Naszym celem i misją jest dostarczenie specjalistycznej wiedzy z zakresu dostępnych technologii bezprzewodowych, zarówno z tematów zaawansowanych jak i wiedzy ogólnej. Hasło, „Specjalistyczna wiedza z zasięgu jednego kliknięcia” w pełni oddaje naszą idee, zgromadzenia wszelkich dostępnych materiałów i narzędzi w jednym miejscu.

NASZA MISJA

Wierzymy, że technologia bezprzewodowa jest przyszłością elektroniki, która wkrótce będzie standardem, bez którego żadna aplikacja nie będzie mogła istnieć.

W czasach w których inteligentne, wzajemnie się komunikujące urządzenia, stały się standardem i częścią życia codziennego, wiedza na temat stosowanych technologii stała się niemal obowiązkowa dla każdego konstruktora, czy to profesjonalisty czy hobbysty.

Celem projektu jest dostarczenie w jednym miejscu wszelkich dostępnych materiałów i narzędzi, które są sprawdzone i poparte doświadczeniem

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STRONY PROJEKTU!

 

Linki:

Stronia projektu: masters.com.pl/wireless/

Dodaj komentarz