Wyświetlacze

wyświetlacze elektronika

wyświetlaczeelektronika

Powertip Technology Corporation – firma założona w 1991 roku, stała się wiodącym producentem małych i średnich full-color i monochromatycznych wyświetlaczy TFT, a także rezystancyjnych i pojemnościowych paneli dotykowych. Siedziba Powertip znajduje się na Tajwanie. Oferta produktów Powertip jest skierowana do wielu branż, w tym medycznej, przemysłowej, motoryzacyjnej, konsumenckiej, AGD, komunikacji, testów i pomiarów oraz urządzeń pomiarowych parkometrów.
Stosowane technologie montażu sterowników LCD:montaż powierzchniowy (SMT), chip-on-board (COB), chip-on-glass (COG), chip-on-flex (COF), Tape Automated Bonding klejenie taśm (TAB). Aby sprostać wymaganiom klientów, firma Powertip opracowała technologię modułu LCD STN / VATN z funkcją dotykową in-cell, pojemnościowy panel dotykowy typu one-glass (OGS) i wdrożyła technologie paneli dotykowych, które zapewniają wodoodporność i użytkowanie paneli dotykowych w rękawiczkach .

Więcej informacji:

wyświetlacze elektronika

AU Optronics Corporation (AUO) została założona w 2001 roku i jest dostawcą inteligentnych wyświetlaczy (TFT LCD, LTPS TFT-LCD, AMOLED, Micro-LED) dla różnych branż. AUO oferuje klientom wysoce spersonalizowane produkty i usługi wysokiej jakości. Przychody firmy wyniosły w 2020 roku 271,0 miliardów NT $. Firma zatrudnia około 38 000 osób na całym świecie, w tym na Tajwanie, w Chinach kontynentalnych, Japonii, Singapurze, Korei Południowej, Stanach Zjednoczonych i Europie. AUO wykorzystuje swoje doświadczenie badawczo-rozwojowe i produkcyjne do opracowywania aplikacji o wysokiej wartości dodanej i zróżnicowanych wyświetlaczy, prezentujących zaawansowane technologie, takie jak rozdzielczość 8K4K, szeroka gama kolorów, wysoki zakres dynamiki, podświetlenie mini LED, bardzo wysoka częstotliwość odświeżania, bardzo wysoka jasność i niskie zużycie energii. AUO aktywnie rozwija również zakrzywione, super smukłe, bezramkowe, wyjątkowo wąskie ramki i technologie o swobodnych kształtach, które charakteryzują się estetycznym pięknem pod względem wzornictwa.

Więcej informacji:

wyświetlacze elektronika

DigiWise jest producentem wyświetlaczy i paneli dotykowych. Specjalnością firmy jest dostarczanie pełnej gamy małych i średnich wyświetlaczy TFT, standardowe rozmiary zaczynają się od 3,5 do 10,4 cala, a inne na życzenie są odpowiednie dla rynku przemysłowego i wielu powiązanych rynków. Produkty TFT charakteryzują się szerokimi kątami widzenia, szerokim zakresem temperatur, wysokim kontrastem i jasnością. Klienci korzystają z zaawansowanych możliwości rozwoju, które skutkują dostosowanymi rozwiązaniami, integracją sygnałów, laminowaniem paneli dotykowych i łączeniem optycznym.

wyświetlacze elektronika

Solomon Goldentek Display Corp. (SGD) – została założona w 1990 roku i nieustannie stara się utrzymać pozycję lidera w branży wyświetlaczy na świecie. SGD nie tylko produkuje wyświetlacze, takie jak TN, STN, LCD, ale także świadczy profesjonalne usługi w zakresie badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży. Aplikacje wyświetlaczy SGD obejmują: instrumenty, sprzęt biurowy, telekomunikację, sprzęt AGD, motoryzację, etc. SGD posiada certyfikację ISO 9001, TS16949, RoHS i REACH. Firma oferuje również indywidualne rozwiązania.

wyświetlacze elektronika

HTDISPLAY Electronics Co.Ltd jest profesjonalnym producentem LCD z siedzibą w Chinach. Firma specjalizuje się w różnego rodzaju modułach LCD TN, VA, HTN, STN i FSTN oraz produktach TFT LCD o wielkości od 0,96 do 15 „. Produkty HTDISPLAY LCD znajdują szerokie zastosowanie w następujących dziedzinach: automatyka biurowa, terminale finansowe, systemy POS, telekomunikacja, gospodarstwo domowe urządzenia elektryczne, sprzęt medyczny, elektronika samochodowa, energia elektryczna, systemy automatycznej kontroli obecności, mierniki, sprzęt fitness, elektroniczne sale lekcyjne, sprzęt kontrolny i inne.

wyświetlacze elektronika

Ampire Co. Ltd. – firma powstała w 1998 roku i jest producentem małych i średnich modułów LCD do zastosowań przemysłowych. W ofercie firmy znajdują się modele TN, mono wyświetlacze STN, kolorowe wyświetlacze TFT oraz wyświetlacze AMOLED. Dzięki takiemu doświadczeniu Ampire wyostrzył swoje mistrzostwo w dostosowywaniu modułów LCD. Oprócz zapewnienia pełnej gamy wyświetlaczy, zespół Ampire koncentruje się również na zintegrowanych elementach sterujących i łatwych w obsłudze rozwiązaniach systemowych.

wyświetlacze elektronika

SHENZHEN RIFDA LCD – to chiński producent wyświetlaczy LCD. Produkty RIFDA obejmują LCD ikonowe, TFT, OLED, e-papier i elastyczne ekrany. Roczna sprzedaż firmy wynosi 77 milionów USD przy rocznej stopie wzrostu na poziomie 10%. Spółka posiada: 2 linie produkcyjne LCD, 36 automatycznych linii COG, 2 ręczne linie COG, 28 automatycznych linii FOG. W Masters skupiamy się na wyświetlaczach tzw. ikonowych.

wyświetlacze elektronika

Dalian Eastern Display Co., Ltd. – jest zaawansowanym technologicznie profesjonalnym producentem, zajmującym się produkcją, rozwojem i aplikacjami paneli LCD, modułów i części elektronicznych w typach TN, STN i FSTN. Dalian jest w stanie produkować moduły w OEM i ODM z technologiami SMT, COB, TAB i COG. Firma posiada certyfikat ISO9001 wydany przez międzynarodową autorytatywną organizację DNV. Firma poświęca się w szczególności projektowaniu i produkcji niestandardowych paneli i modułów LCD. Produkty Dalian są szeroko stosowane w wielu częściach elektronicznych, takich jak multimetry cyfrowe, telefony, publiczne telefony IC, wagi elektroniczne, zegary, liczniki opłat do taksówek, panele wyświetlaczy hi-fi, POS dla banku, klimatyzator i jego piloty , panele do wyświetlania temperatury lodówek i tablice kontrolne w samochodach lub motocyklach.

wyświetlacze elektronika

WiseChip Semiconductor Inc. to profesjonalny producent wyświetlaczy OLED. Główne produkty WiseChip to: wyświetlacze OLED znakowe, graficzne, monochromatyczne oraz full-color, elastyczne wyświetlacze OLED. Produkty wytwarzane są zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 14001 i mają szeroki zakres temperatur.

wyświetlacze elektronika

Good Display zajmuje się opracowywaniem i montażem wyświetlaczy E-ink, modułów wyświetlaczy e-papierowych, monochromatycznych wyświetlaczy LCD, wyświetlaczy TFT LCD i wyświetlaczy OLED. Jest jednym z wiodących producentów wyświetlaczy w Chinach, specjalizującym się w dostarczaniu wyświetlaczy e-papierowych, wyświetlaczy LCD i wyświetlaczy OLED zarówno dla standardowych, jak i niestandardowych produktów elektronicznych. Good Display cieszy się uznaniem klientów za produkty wysokiej jakości. Firma uzyskała certyfikat systemu zarządzania spełniający wymagania zawarte w normie ISO9001 i ISO14001 w 2011 roku.

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.