Złącza

złącza

złącza

DEGSON Electronics Co., Ltd. – to światowej sławy dostawca rozwiązań połączeń przemysłowych, założony w 1990 roku. Posiada profesjonalne laboratoria akredytowane zarówno przez UL, jak i VDE. DEGSON przeszedł certyfikację systemów zarządzania ISO9001, ISO14001, ISO80079-34, ISO/TS22163 i IATF16949. Produkty DEGSON są dobrze sprzedawane w ponad 100 krajach i regionach. Firma dostarcza produkty dla wielu branż takich jak automatyka przemysłowa, oprzyrządowanie, energetyka, transport kolejowy, przemysł stoczniowy, nowa energetyka, winda, oświetlenie, ochrona, maszyny. Główne linie produktów to:

  • bloki zaciskowe
  • Szyna DIN TB
  • Okrągłe złącza
  • HDC
  • Produkty elektroniczne (przekaźniki, Bus I/O, kabel wielożyłowy)
  • ładowarki do pojazdów elektrycznych

Więcej informacji:

złącza

CviLux Corp.– zajmuje się produkcją i sprzedażą złączy, FFC (płaski kabel elastyczny), montażu kabli, rozwiązań PCBA pod klucz i wiązek przewodów. Firma powstała w 1990 roku. Jej produkty przeznaczone są głównie do zastosowań w elektronice użytkowej, komputerach, komunikacji i przemyśle elektrooptycznym. CviLux HQ z precyzyjną automatyczną linią produkcyjną znajduje się na Tajwanie. Firma posiada 7 zakładów zlokalizowanych na Tajwanie, w Chinach i Laosie, aby sprostać światowym trendom dostaw. Produkty CviLux były dystrybuowane na rynkach europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Dzięki wydajnemu systemowi informacyjnemu i globalnej zdolności organizacyjnej, CviLux zapewnia dobrą lokalną obsługę na całym świecie.

Więcej informacji:

złącza

Connfly Electronic Co., Ltd. została założona w 2006 r., Zajmuje się głównie R&D, produkcją i sprzedażą złączy i produktów przewodowych w dziedzinie inteligentnych instrumentów, oświetlenia LED, sieci bezprzewodowej, terminala komunikacyjnego, urządzeń przemysłowych, wind, elektroniki samochodowej i systemów finansowych. Firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, certyfikację systemu środowiskowego ISO14001 i OHSAS18001. Produkty posiadają certyfikaty CE, FCC i UL. Firma posiada niezależne laboratorium, które może przeprowadzić testy wydajności elektrycznej, mechanicznej i środowiskowej. Firma zatrudnia 450 pracowników.

złącza

Chi Fung Electronics (Hongkong) Co., Ltd. firma założona w 1997 roku, zajmuje się opracowywaniem i produkcją precyzyjnych przełączników elektronicznych i przełączników do montażu powierzchniowego (SMT). Produkty są szeroko stosowane w przemyśle komputerowym i peryferyjnym, audiowizualnym, komunikacyjnym i osobistym elektronicznym sprzęcie konsumenckim (MP3, aparaty cyfrowe). Chi Fung Electronic oferuje usługi od rozwoju produktu, projektowania / produkcji form, narzędzi do zarządzania projektowaniem urządzeń do automatyzacji, formowania wtryskowego tworzyw sztucznych, tłoczenia metali, po produkcję masową. Firma używa materiałów przyjaznych dla środowiska. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, firma planuje dalszy rozwój jako światowej klasy producent podzespołów elektronicznych do przełączników.

złącza

HanRun Electronics Co., Ltd. została założona w 1999 roku. HanRun zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą różnego rodzaju wysokiej jakości transformatorów, złącz RJ45, rozdzielaczy głosu, filtrów falowych, indukcyjności elementów magnetycznych. Produkty są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, w tym w sieciach, telekomunikacji, komputerach, lotnictwie, transporcie, samochodach, urządzeniach medycznych. Firma jest właścicielem samodzielnie wybudowanego budynku fabryki nowego typu do produkcji o powierzchni 13000m2 i przeszła certyfikację międzynarodowego systemu jakości ISO9001:2008 oraz systemu zarządzania środowiskowego ISO14001:2004.

złącza

Bel Stewart– firma założona w 1949 roku, która projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę produktów, które zasilają, chronią i łączą obwody elektroniczne. Główne grupy produktów, które oferuje Bel to: dławiki i prostowniki, kable, zabezpieczenia obwodów, dyskretne magnesy, cewki indukcyjne, magnesy wysokiej częstotliwości, zasilacze, transformatory, rdzenie ładowania bezprzewodowego. Bel konsekwentnie udowadnia, że jest cennym dostawcą dla czołowych firm w wybranych branżach, opracowując efektywne kosztowo rozwiązania dla wyzwań związanych z rozwojem nowych produktów. Bel Groups składa się z siedmiu oddziałów: Bel Fuse-Circuit Protection, Bel Magnetic Solutions, Bel Power Solutions, Cinch Connectivity Solutions, CUI INC, Signal Transformer, Stewart Connector.

złącza

E-tec Group – od ponad 25 lat E-tec produkuje i dostarcza szeroką gamę złączy elektronicznych na całym świecie. Firma projektuje, rozwija, produkuje i zapewnia sprzedaż oraz wsparcie bezpośrednio klientom i regionalnym biurom sprzedaży. W ten sposób firma E-tec jest idealnie przygotowana do świadczenia prawdziwie globalnych usług, od koncepcji produktu po produkcję, gdziekolwiek i kiedykolwiek tego wymagają klienci. Produkty E-tec można znaleźć we wszystkich głównych zastosowaniach złączy, a także w kilku niszowych, w tym: w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, komunikacyjnym, obronnym, medycznym, czujnikowym i zabezpieczającym, w transporcie i wielu innych. E-tec Asia posiada certyfikat ISO9001:2015, a wiele produktów posiada akredytację UL i TS16949, aby spełnić rygorystyczne standardy branżowe.

złącza

Hsuan Mao Technology Co. Ltd. – firma została założona w 1989 roku na Tajwanie, a w 2001 otworzyła fabrykę Dongguan w Chinach. Od 29 lat firma jest wiodącym producentem profesjonalnych elektronicznych urządzeń peryferyjnych i komponentów na całym świecie. Produkty obejmują różne złącza, wiązki kablowe, wiązki przewodów. Dzięki wysokiej jakości produktów firma zyskała uznanie i wsparcie klientów na całym świecie.

złącza

Kaifeng Electronics Co., Ltd – założona w 2001 roku firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży różnego rodzaju elementów elektronicznych, głównie: wtykowych listew zaciskowych, przełączników DIP i przełączników obrotowych, listew zaciskowych śrubowych do PCB, listew zaciskowych sprężynowych do PCB, złączy MCS, pin header-ów. Wszystkie produkty są szeroko stosowane w przemyśle bezpieczeństwa, przemyśle oświetleniowym, przyrządach i miernikach, energetyce przemysłowej i innych. Firma posiada powierzchnię ponad 15 000 metrów kwadratowych i 480 pracowników. Posiada również certyfikaty ISO9001:2015, ISO14001:2015, CE, UL, CQC, VDE. Ponadto w ramach rozwoju firmy utworzono szereg działów, takich jak centrum badawczo-rozwojowe, centrum form, automatyczne gwintowanie, obróbka metali, montaż automatyczny, komputeryzacja.

złącza

KYOYAKU to producent wysokiej jakości wtyczek, złączy, jacków i wyłączników zasilania. Poświęcając się badaniom i produkcji komponentów elektronicznych, firma posiada integralność rozwoju, produkcji, montażu, sprzedaży i obsługi klienta. Produkty KYOYAKU sprzedawane są do Japonii, Singapuru, Azji Południowo-Wschodniej, Europy i Ameryki. Produkty posiadają certyfikaty ISO 14001:2004 i ISO 9001:2000.

Zapraszamy do kontaktu zakupy@masters.com.pl.